Praktiskais trīs dienu biznesa apmācību cikls

Darbinieku motivēšanas efektīvākie risinājumi, kuri jāpārzina katram veiksmīgam vadītājam

Katra uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa ir tā darbinieki, kuri izpilda galvenos uzdevumus, lai uzņēmums sasniegtu savu mērķi un tam būtu stabili darba rezultāti, tai skaitā peļņa. Tomēr, kā zināms, uzņēmuma veiksmes vai neveiksmes ir tiešā mērā atkarīgas no darbinieku motivācijas – jo motivētāks viņš būs darboties uzņēmuma labā, jo vairāk pūles viņš pieliks, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Savukārt bez motivācijas šie panākumi izpaliks!

Lai veicinātu darbinieku motivāciju, ik pa laikam ir ļoti svarīgi apzināt esošo situāciju un noskaidrot, kādas tieši izmaiņas uzņēmuma vadībā ir nepieciešamas. Atbildes uz visiem jautājumiem saistībā ar darbinieku motivēšanu un strādāšanu kopīgu mērķu labā palīdzēs gūt seminārs “Darbinieku motivēšanas efektīvākie risinājumi, kuri jāpārzina katram veiksmīgam vadītājam”. Apmācībās vadītāji gūs priekšstatu par darbinieku motivēšanas iespējām, kā arī uzzinās kā vērtīgi pilnveidot nepieciešamās motivēšanas iemaņas.
 
Darbinieku motivācija mudina izdarīt vairāk par prasīto, ieguldīt uzņēmuma izaugsmē un radīt jaunas idejas, tāpēc ļoti svarīgi ir savlaicīgi rīkoties, lai celtu darbinieku motivāciju un noskaidrotu to neīstenotās vajadzības! 
 
Semināra norises laiks: 25. jūlijs, 1. augusts un 8. augusts plkst. 10.00–13.30
Semināra norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Semināra organizators: "Biznesa Akadēmija"
Cena: pateicoties programmas Biznesa uzrāviens līdzfinansējumam  (vēl pieejams!) – tikai EUR 149,- (standarta cena EUR 249,-). 

 

 
Katram semināra apmeklētājam – reklāmas un publicitātes iespēja interneta medijos apmācību maksas apmērā – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv


Apmācību vadītāja – Anita Rošāne – organizāciju psiholoģe, kura papildina savu kvalifikāciju profesiju jeb amatu psiholoģijā, kā arī ieguvusi otro izglītību sabiedriskajās attiecībās. Anita Rošāne ir profesionāla pasniedzēja, kura katru tikšanos ar auditoriju padara par neaizmirstamu emociju un zināšanu apmaiņu. Pēc katras lekcijas klausītāji iegūst kādu sev vērtīgu atziņu, jūtas iedvesmoti, bagātināti un pacilāti – gatavi jauniem izaicinājumiem! Anita Rošāne ir šobrīd ir televīzijas “STV Pirmā!” šova “Labojam ģimeni” vadītāja. Vada nevalstisko organizāciju. Pēdējo desmit gadu laikā sekmīgi novadījusi aptuveni 1500 pasākumu. Sadarbības partneri: NVO alianse, NORDEA biznesa skola, Nodarbinātības Valsts aģentūra, Valsts reģionālās attīstības ministrija, Valkas, Aizkraukles un Ķeguma novada pašvaldības, SIA GMG grupa u.c. 


 “Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009.gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.
 


Mācību mērķis: Gūt priekšstatu par darbinieku motivēšanas iespējām, pilnveidot nepieciešamās motivēšanas iemaņas
 
 

 
Nodarbību veids: interaktīvas lekcijas, PoverPoint prezentācija, testi, strukturētas grupas diskusijas u.c.

Semināra noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Biznesa Akadēmijas" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes.


Kontaktinformācija:
Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: info@seminari.lv
 

Lai pieteiktos apmacību ciklam, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu!

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts