Personības izaugsmes meistarklase
Emocionālais intelekts vadītājiem – kā nokļūt līdz mērķim ātrāk un visai komandai kopā
 

Attīstīts emocionālais intelekts (EI) ir tik svarīgs ikdienas darbā (un ne tikai), ka pēc EI līmeņa un profila prognozē, cik vadītājam pakļautā komanda ir efektīva, kādas problēmas tur var būt. Piemēram, vadītāja emocionālā intelekta līmenis prognozē:

 

darbinieku iesaistīšanās par 72%;
līderībā par 60%
komandas sniegumā par 49%;
mazāk konfliktu komandā par 30%;
komandas saliedētībā par 20%;
zemāks stresa līmenis komandā par 40%

Praktiskā semināra dalībnieki, pirms semināra aizpilda emocionālā intelekta aptauju tiešsaistē internetā. Šī aptauja (J.Roze, 2017) tiek izmantota gan zinātniskajos pētījumos (ir vairākas publikācijas starptautiskajos recenzējamos žurnālos), kā arī praktiskajos nolūkos dažādos uzņēmumos.

No emocionālās intelekta noteikšanas ir atkarīga spēja vadīt gan savu dzīvi, gan arī biznesu. Ikvienam no mums vajadzētu prast atbildēt uz jautājumiem, vai mēs adekvāti novērtējam savas spējas? Vai mēs savās kļūdās vainojam citus? Vai mēs slēpjam savas patiesās emocijas? Neprasme kontrolēt savas jūtas un emocijas bieži noved pie emocionālajiem uzliesmojumiem, kas nav pieļaujami biznesa attiecībās, jo ikviens no mums vēlas būt labs sadarbības partneris. Neapšaubāmi, tikai ar tādiem partneriem, kas spēj kontrolēt savas emocijas un būt atvērts, vēlas sadarboties ilgtermiņā.

Vadītāja emocionālā intelekta profils ļauj prognozēt ne tikai, kādas var būt slēptas problēmas esošajā komandā, bet arī izprast, kādas tās varētu būt tiem darbiniekiem, kuri tikai taisās kļūt par vadītāju! Pirms piekrist vadītāja amatam, darbinieks seminārā noskaidros, ar kādām grūtībām sastapsies un kas ir jāattīsta, lai komanda būtu produktīva.  

Lai palīdzētu uzlabot saskarsmes spējas un izmantot savu emocionālo intelektu pareizi, ikvienam ir iespēja apmeklēt personības izaugsmes meistarklasi “Emocionālais intelekts vadītājiem – kā nokļūt līdz mērķim ātrāk un visai komandai kopā".
 
Semināra ietvaros jums būs iespēja noteikt savu emocionālā intelekta līmeni, izstrādāt savu emocionālo intelekta attīstības plānu, kā arī gūt izpratni par psihes regulēšanas paņēmieniem. 
 

Semināra norises laiks: 26. jūlijā no plkst. 10.00–14.30   
Semināra norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Semināra organizators: "Biznesa Akadēmija"
Cena: Ar “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 199,-  (semināra standarta cena EUR 499,-)
 

Katram semināra apmeklētājam – reklāmas un publicitātes iespēja interneta medijos apmācību maksas apmērā – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv


“Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.
Lektors: Dr.psych. Jānis Roze, biznesa psihologs, uzņēmumu vadības konsultants ar vairāk nekā 20 gadu akadēmisko (TURĪBA, RISEBA, RPIVA, Leipcigas Universitāte) un praktisko pieredzi dažādu biznesa semināru un apmācību vadīšanā; vairāku zinātnisko pētījumu autors.
Biznesa psihologam Jānim Rozem ir ilgu gadu pieredze dažādu tēmu pasniegšanā, starp tām – Ilgtspējīga organizācijas stratēģija, Personāla novērtēšana un motivācija, Līderība, Komandas izveide un vadība, Organizācijas kultūra, Apmācība organizācijā, Kreativitātes un inovāciju veicināšana un ieviešana organizācijā. Iedziļināšanās šajās tēmās (strādājot par lektoru RPIVA un TURĪBA ar dažādām mērķauditorijām, tostarp, ārzemju studentiem; veicot pētījumus; adaptējot personāla novērtēšanas metodikas un izveidojot savas, piem., motivācijas noteikšana, Vadītāja kreatīvā līderība), ļauj Jānim Rozem redzēt situāciju organizācijā kopumā un dažādu faktoru mijiedarbībā (stratēģijas, motivācijas, organizācijas kultūras utt.). J. Roze arī strādājis ar vairākām pašvaldībām, pašvaldību iestādēm un uzņēmumiem, turklāt jau vairāk nekā 20 gadus aizraujas ar pašattīstības tēmām un pasniedz tās praktiski dažādām interesentu grupām.

IEGUVUMI:
 
EI līmeņa noteikšana: savu stipro pušu un to, ko varētu attīstīt, noteikšana.
EI attīstības plāna izstrāde.
Iepazīties, kā EI veicina elastību, pašregulāciju, noskaņošanos, pašmotivāciju un sniegumu utt., kā arī ar paņēmieniem tā veikšanā.
Paņēmieni, kas palīdz pārvaldīt negatīvās emocijas un destruktīvu uzvedību.
Iepazīsieties, kā EI var celt komandas produktivitāti, sadarbību, saliedētību utt.
Izpratīsiet, kā EI var celt elastību reaģēšanā un efektivitāti pārrunās.
Uzzināsiet par mehānismiem, kā EI ceļ līderības kvalitātes. 
Apgūsiet paņēmienus, kā ar EI pārvarēt stresu.

 
SEMINĀRA TĒMAS:

 1. Sava emocionālā intelekta līmeņa noteikšana un attīstība

 

 • Emocionālā intelekta struktūra.
 • Sava emocionālā intelekta stipro un vājo pušu noskaidrošana – tā saistība ar komandas sniegumu.  
 • Noskaņojuma radīšana sniegumam, piemēri un paņēmieni.
 • Šķēršļi, kas traucē emocionālā intelekta attīstībā.
 • Savas viedās vadības čeklistes izveidošana.
 
 1. Emocionālais intelekts darba vidē

 

 • Darbības, kas ceļ komandas kopīgo emocionālā intelekta līmeni.
 • Emocionālais intelekts kā vadības rīks, motivējot darbiniekus;
 • Pasākumi, kas ceļ komandas kopīgo EI līmeni.
 • EI kompetences veiksmīgām pārrunām un pārdošanas procesā.
 • Sociālās kompetences pielietošana saskarsmē ar problemātiskiem cilvēkiem.
 • EI izmantošana komandas darba un grupas dinamikas uzlabošanā.

 

 
Piesakoties semināram, dalībnieki saņem saiti uz mājas lapu, kurā varēs aizpildīt aptauju. Aizpildot aptauju, dalībnieki izdomā savu šifru, pēc kura atpazīs savus datus – šādi tiks garantēta anonimitāte. Atnākot uz semināru, dalībnieku rezultāti būs izdales materiālos. 

Apmācību cikla noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Biznesa Akadēmijas" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes. Publicitātes programmai iespējams pieteikties tikai apmācību norises laikā.  Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts