Seminārs un meistarklase
Stress kā enerģijas avots sasniegumiem un dzīves baudīšanai

Straujas pārmaiņas, saskarsme ar agresīviem cilvēkiem, augstas prasības mūsdienās darba pasaulē, intelektuālā un emocionālā slodze ir tie faktori, kas mūsdienu darbiniekiem izraisa stresu. Tas var nopietni ietekmēt garīgo un fizisko darbinieka veselību: samazināt imunitāti, veicināt sirds un asinsvadu sistēmu saslimšanu, palielināt smadzeņu insulta un miokarda infarkta risku, veicināt garīgās slimības, pieņemšanos svarā, dažādas atkarības.
Stress negatīvi ietekmē ne tikai darbinieka veselību, bet atstāj negatīvas sekas arī uz organizācijas darbu – darbinieki biežāk ņem slimības lapas, ir mazāk apmierināti ar darbu (Glynn, 2013), kā arī biežāk izvēlas pamest organizāciju (Fong &Mahfar, 2013).
Cilvēki pierod pie nemitīgā stresa, vairs to nepamana, bet stresam ir tieksme uzkrāties, kas var izraisīt darbinieka neadekvātu uzvedību.

Semināra norises laiks: 5. aprīlis no plkst. 10:00 - 16:00
Semināra norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā   
Semināra organizators: „Rīgas Psiholoģijas skola”
Cena: Ar “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 199,-  (semināra standarta cena EUR 499,-)
 

Katram semināra apmeklētājam – reklāmas un publicitātes iespēja interneta medijos apmācību maksas apmērā – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv

„Rīgas Psiholoģijas skola” dibināta, lai uzņēmuma pārstāvjiem sniegtu iespēju apgūt zināšanas, kā biznesa attīstīšanā veiksmīgāk pielietot ar psiholoģiju saistītās iespējas. “Rīgas Psiholoģijas skolas” rīkotajos semināros tiek sniegti profesionāļu padomi par tādām tēmām, kā darbinieku motivācija, biznesa komunikācijas prasmes un citām tēmām. Semināru mērķauditorija ir kompāniju vadītāji un uzņēmumu personāla daļas speciālisti, tomēr tiem var pieteikties jebkurš interesents.

Lektors: Dr.psych. Jānis Roze, biznesa psihologs, uzņēmumu vadības konsultants ar vairāk nekā 20 gadu akadēmisko (TURĪBA, RISEBA, RPIVA, Leipcigas Universitāte) un praktisko pieredzi dažādu biznesa semināru un apmācību vadīšanā; vairāku zinātnisko pētījumu autors.
Biznesa psihologam Jānim Rozem ir ilgu gadu pieredze dažādu tēmu pasniegšanā, starp tām – Ilgtspējīga organizācijas stratēģija, Personāla novērtēšana un motivācija, Līderība, Komandas izveide un vadība, Organizācijas kultūra, Apmācība organizācijā, Kreativitātes un inovāciju veicināšana un ieviešana organizācijā. Iedziļināšanās šajās tēmās (strādājot par lektoru RPIVA un TURĪBA ar dažādām mērķauditorijām, tostarp, ārzemju studentiem; veicot pētījumus; adaptējot personāla novērtēšanas metodikas un izveidojot savas, piem., motivācijas noteikšana, Vadītāja kreatīvā līderība), ļauj Jānim Rozem redzēt situāciju organizācijā kopumā un dažādu faktoru mijiedarbībā (stratēģijas, motivācijas, organizācijas kultūras utt.). J. Roze arī strādājis ar vairākām pašvaldībām, pašvaldību iestādēm un uzņēmumiem, turklāt jau vairāk nekā 20 gadus aizraujas ar pašattīstības tēmām un pasniedz tās praktiski dažādām interesentu grupām.


MĀCĪBU METODES UN PROCESS

Intensīvs seminārs, kurā pasniedzējas stāstītais (10%) tiks papildināts ar piemēriem, dalībnieki aktīvi un praktiski darbosies (90 %), pildot dažādus praktiskus uzdevumus. Seminārā varēs izmēģināt dažādus pašattīstības vingrinājumus, kā arī noteikt savu spēju līmeni tikt galā ar stresu, pārvaldīt sevi.
Tā būs lieliska vieta sevis izpratnei un attīstībai.

MĒRĶIS: apgūt profesionālā stresa diagnosticēšanu, pašregulācijas un noskaņošanās paņēmienus stresa mazināšanai un paņēmienus stresa noturības veidošanai, kas palīdzēs uzturēt optimāli pieļaujamo stresa līmeni darba efektīvākai veikšanai un dzīvot harmonijā ar sevi.

IEGUVUMI:
 • Apgūti pašregulācijas un noskaņošanās paņēmieni.
 • Apgūti rīcības paņēmieni stresa situācijā un kā tikt galā ar uzkrāto stresu.
 • Attīstīta elastīga domāšana un atvērts vai uzlabots Jūsu radošais potenciāls.
 • Izveidota personīgā dienas kārtība, kurā ir integrēti pašattīstības vingrinājumi.
 • Pārtrauksiet satraukties par sīkumiem un sāksietizbaudīt dzīvi. 

PROGRAMMAS SATURS
 
1. Stress cilvēka dzīvē – cēloņi, izpausmes, sekas
 
 • Stresa psihofizioloģija.
 • Individuāla stresa līmeņa diagnostika (tests).
 • Individuāla diagnostika – objektīvu un subjektīvu stresa cēloņu noteikšana.
 • Sevis izpratne, pašmotivācija un emociju regulēšana – priekšnoteikumi stresa pārvaldīšanai.
   
2. Profesionālā stresa pārvarēšana
 
 • Darbs vai hobijs – vai tos ir iespējams apvienot?
 • Uzkrātā stresa fizioloģiskie un psiho-emocionālie mazināšanas pasākumi.
 • Profesionālais stress, stresavadība ikdienas pienākumu veikšanā – komunikācijā, projektu īstenošanā, uzstāšanās utt.
 
3. Enerģija uzkrāšanas paņēmieni aktīvai darbībai
 
 • Efektīvākie relaksācijas paņēmieni – ceļš pie savu spēju atbrīvošanas, enerģijas.  
 • Elpošanas vingrinājumi enerģijas uzkrāšanai.
 
Semināra noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Rīgas Psiholoģijas skolas" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes.

"Rīgas Psiholoģijas skola"
Tālrunis: 28487618
E-pasts: info@rps.lv

Lai pieteiktos semināram "Stress kā enerģijas avots sasniegumiem un dzīves baudīšanai", lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts