Pašattīstības meistarklase 

VIENMĒR ENERĢIJAS PILNS!
KĀ UZKRĀT ENERĢIJU VESELĪGAI UN AKTĪVAI DZĪVEI

 
Mūsdienu piepildītajā ikdienā ikviens, neapšaubāmi, kaut reizi ir jutis hronisku nespēku vai mūžīgu noguruma sajūtu, kad trūkst spēka un enerģijas. Tas neapgāžami ietekmē mūsu labsajūtu un darbaspējas. Kas vainīgs pie tā, ka cilvēks visu laiku jūtas noguris, lai gan ārsts nekādas būtiskas veselības problēmas viņam nekonstatē?

Atbildes uz šo jautājumu būs iespēja gūt, apmeklējot pašattīstības meistarklasi “Vienmēr enerģijas pilns! Kā uzkrāt enerģiju veselīgai un aktīvai dzīvei”.

Semināra ietvaros dalībnieki uzzinās visu par to, kāpēc zūd enerģija, kāpēc krājas nogurums un kā to novērst.
 

MEISTARKLASE IR PIEMĒROTA JUMS, JA:
 
- ir vēlme izprast cilvēka spēju attīstību no zinātniskā viedokļa,
- ja gribat izprast attīstības paņēmienu iedarbību fizioloģijas un psiholoģijas līmenī,  
- ir vēlme uzsākt savus spēju attīstību, bet nepietiek laika,
- pielietojat vingrinājumus, bet nav pārliecības, ka tie ir efektīvākie,
- izmēģinājāt visdažādākās pieejas, bet nevarat apstāties pie savas, 
- zināt atsevišķus vingrinājumus, bet saprotat, ka spēju attīstībai jāpieiet kompleksi un daudzpusīgi,
- jūtat, ka Jums ir talanti, bet ikdienā tos nesanāk realizēt. 


KO IEGŪSIET MEISTARKLASĒ – zinoša un pieredzējuša pasniedzēja vadībā varēsiet:
 
- apgūt pašregulāciju, kas palīdzēs uzkrāt enerģiju no stresa, pārvarēt grūtības un noskaņoties vajadzīgam sniegumam;
- uzlabot enerģijas plūsmu un celt tās līmeni, uzlabojot imunitāti, kas ļaus starot no enerģijas pārpilnības un dzīvesprieka;
- sākt izmantot savas zemapziņas potenciālu radošumam un savu mērķu sasniegšanā;
- dziļāk izprast savu būtību un iekšējo pasauli, labāk saprast, ko vēlas no dzīves;
- atklāt savus talantus un potenciālu, un sākt to realizēt, dzīvojot pilnvērtīgāk un pārticīgāk;
- attīstīt savu intuīciju, spējot ieplānot un noteikt sev piemērotāko darbības virzienu radošumam un savu mērķu sasniegšanai. 


 

Apmācību norises laiks:  
Apmācību norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Apmācību organizators: "Rīgas Psiholoģijas skola"
Cena: pateicoties programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – tikai EUR 99 + PVN (standarta semināra cena EUR 259 + PVN).
 

 

MEISTARKLASES VADĪTĀJS: Jānis Roze, Dr.psych. pretendents, 16 gadu pieredze psiholoģijas pasniegšanā (RPIVA; Turība; RISEBA). Aizraušanās ar pašattīstības tēmām (joga, meditācijas, apzinātie sapņi, utt.) aizsākās 80-to gadu beigās Pēterburgā. Aizstāvot maģistra darbu psiholoģijā (1997 gads) par apzinātību, sāk vadīt seminārus cilvēka attīstībā. Emocionālā intelekta izpēte tika uzsākta 2004. disertācijas ietvaros un 2017. g. tika izveidota mūsdienīga aptauja, iekļaujot tajā svarīgākos emocionālā intelekta komponentus. Pasniedzot psiholoģu, sevišķi kognitīvo, Jānis Roze dod iespēju klausītājiem dziļāk izprast cilvēka attīstību un atlasīt vispiemērotākos vingrinājumus šīm meistarklasēm.


 


"Rīgas Psiholoģijas skola” dibināta, lai uzņēmuma pārstāvjiem sniegtu iespēju apgūt zināšanas, kā biznesa attīstīšanā veiksmīgāk pielietot ar psiholoģiju saistītās iespējas. “Rīgas Psiholoģijas skolas” rīkotajos semināros tiek sniegti profesionāļu padomi par tādām tēmām, kā darbinieku motivācija, biznesa komunikācijas prasmes un citām tēmām. Semināru mērķauditorija ir kompāniju vadītāji un uzņēmumu personāla daļas speciālisti, tomēr tiem var pieteikties jebkurš interesents.


Meistarklasē sev piemērotās zināšanas un vingrinājumus atradīs ikviens – gan iesācēji, gan tie, kuriem ir jau pieredze cilvēka spēju attīstībā.

 
DARBA METODES
 
Testi seminārā palīdzēs labāk izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē. Piesakoties meistarklasei, tās dalībnieki saņems saiti uz interneta vietni, kurā varēs aizpildīt testus. Aizpildot testus, dalībniekiem būs jāizdomā savs šifrs (vārds vai skaitļu kombinācija), kuru tikai jūs atpazīsiet semināra laikā, paliekot anonīmi. 

Meistarklasē tiek izmantota integrāla (daudzpusīga) pieeja, kas apvieno psiholoģiju, psiho-fizioloģiju un transpersonālo psiholoģiju, un tiek izmantoti pārbaudīti paņēmieni: vingrinājumu sinerģiskums (vingrinājumi papildina viens otru), vingrinājumu sadalīšana elementos, kas atvieglo to apgūšanu, zinātnes atsauces, vingrinājumu pakāpeniskums ar laika atstarpi apgūtā nostiprināšanai. 
 
Pirms nodarbības nepieciešams aizpildīt Emocionālā intelekta un Garīgā intelekta testus! 
Senās Grieķijas tempļos virs ieejas bija iekalts uzraksts: “Izzini sevi”. Jau tajos laikos zināja, ka sevis izpratne sniedz dziļāku integritātes izjūtu.

Integritāte palīdz izprast, ko tieši cilvēks vēlas panākt dzīvē, kā mazināt atkarību no citu viedokļa.

Meistarklases dalībnieki iepazīs savas personības dziļākos slāņus, vērtību sistēmu, pietuvojoties savam īstenajam “Es”, saprotot tā atšķirību no “Ego”.
 

ĪSS SATURA IZKLĀSTS

 
Kad cilvēka organisms ir enerģijas pilns, uzlabojas gan veselība, gan sociālās dzīves kvalitāte, uzlabojas imūnās sistēmas darbība, organisms ātrāk atjaunojas pēc slodzes, palēninās novecošanas procesi. Šajā nodarbībā mēs pievērsīsimies dažādiem paņēmieniem enerģijas uzkrāšanā un noturēšanā, kas dos iespēju mundrumu un dzīvesprieku uzturēt ilgāk, pietiekami aktīvi, pat smagi strādājot. Jau nodarbības laikā, veicot vingrinājumus, būs iespēja izjust enerģijas pieplūdumu.
 
  • Kāpēc zūd enerģija un kā to novērst?
  • Enerģijas uzkrāšanas un noturēšanas veidi un paņēmieni.
  • Zinātnes skatījums uz enerģiju un enerģijas kanāliem.
  • Elpošanas paņēmieni, kas palīdz enerģijas uzkrāšanai – labākais no Prānajāmas u.c. elpošanas sistēmām.
  • Jogas paņēmieni un pozas enerģijas kanālu aktivizēšanai.
  • Sevis ārstēšana ar enerģiju.
  • Meditācijas, kas palīdz enerģijas uzkrāšanai.
  • Cigun paņēmieni enerģijas uzkrāšanai un noturēšanai.
  • Enerģija un norūdīšanās – kā vairs neslimot.


Meistarklases noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Rīgas Psiholoģijas skola" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes. 

 

Rīgas Psiholoģijas skola
Tālrunis 28487618
e-pasts [email protected]
 

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts