Grāmatvedības Akadēmijas intensīvais kurss

Grāmatvedības un nodokļu jaunumu apmācību kurss
GRĀMATVEDĪBAS AKADĒMIJA:
grāmatvedības uzskaites un nodokļu jaunumi, to optimizācijas iespējas, 
jeb kā grāmatvedim kļūt par uzņēmuma vērtīgāko darbinieku.

 

Laikā, kad strauji attīstās un mainās likumdošana grāmatvedības uzskaites un nodokļu jautājumos, ir svarīgi spēt izsekot jaunumiem un saglabāt profesionalitāti. Nedrīkst aizmirst, ka grāmatvežiem, rēķinvežiem, lietvežiem, komersantiem un pat mikrouzņēmumu īpašniekiem, lai spētu ar panākumiem uzturēt biznesa darbību, ir jābūt informētiem par nodokļu jaunumiem, izmaiņām un to optimizācijas iespējām.

Sekas darbinieku vai vadītāju neziņai var būt dažādas un nopietnas, tādēļ ir svarīgi dažādās ar grāmatvedību saistītās jomās būt precīzam un zinošam, lai nekaitētu nedz uzņēmuma ienākumiem, nedz tā darbiniekiem un klientiem. 

Tā kā grāmatvedība un nodokļu jautājumi ir niansēti un jaunumi tajos parādās samērā bieži, dažāda aktualitāšu nepārzināšana var būt pat bīstama uzņēmumu darbībai. Arī vismazākā kļūda nodokļu uzskaitē, uzņēmuma norēķinos ar valsti vai lietvedībā ar Valsts ieņēmumu dienestu var maksāt laiku un pat darbu vairākiem cilvēkiem, kuri ir profesionāļi savā jomā, taču nav bijuši pietiekami informēti par jaunākajām izmaiņām vai aktualitātēm grāmatvedībā un nodokļu likumdošanas jaunumos.

Tiešī šī iemesla dēļ, lai visi tiktu informēti par jaunumiem šajos jautājumos, Nodokļu likumdošanas izglītības centrs piedāvā īpašu 3 mēnešu grāmatvedības apmācību programmu GRĀMATVEDĪBAS AKADĒMIJAS INTENSĪVAIS KURSS, kuras laikā ikviens interesents tiks informēts par visu aktuālo un svarīgāko grāmatvedības jomā, pasniedzēju informāciju papildinot ar dažādiem informatīviem materiāliem. 

No apmācību programmas grāmatveži iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot uzņēmuma panākumus un ieņēmumus. Regulārās un niansētās apmācības grāmatvedības jomas pārstāvjiem un komersantiem atsvaidzinās zināšanas un neļaus aizmirst tik svarīgos noteikumus veiksmīgai biznesa izaugsmei, kā arī jau iepriekš apgūtā informācija tiks papildināta ar jaunām aktualitātēm. 

Apmācību norises laiks: 10. maijs, 7. jūnijs, 6. jūlijs no pl. 10:30 - 14:30
Apmācību norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Apmācību organizators: Nodokļu likumdošanas izglītības centrs
Cena pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – viss 3 mēnešu apmācību kurss tikai EUR 149,- (standarta cena EUR 599,-).

Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) jau kopš 2008. gada regulāri organizē dažādus seminārus par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem un šī brīža ekonomiskajās pārmaiņās dod iespēju interesentiem apmeklēt vairākus seminārus mēnesī, tādējādi maksimāli palielinot vai uzlabojot esošās zināšanas.

Lektore: grāmatvedības un nodokļu eksperte, semināru lektore Jadviga Neilande.

Sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi nodokļu konsultāciju jautājumos, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedre, ilgstoša darba pieredze sniedzot konsultācijas un pārstāvot uzņēmumus tiesvedībās nodokļu un grāmatvedības jautājumos, publikācijas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", žurnālā "Bilance", portālos LV.LV un Bizness.lv
Īss ieskats GRĀMATVEDĪBAS AKADĒMIJAS INTENSĪVĀ KURSA apmācību tematikā:

Kā pareizi plānot un īstenot grāmatvedības politiku uzņēmumā

Uzņēmuma uzskaites politikas veidošana un atjaunošana.
Uzņēmuma grāmatvedības organizācijas dokumentu paraugi.
    - par VID tematiskajām pārbaudēm; 
    - vispārīgās ziņas par uzņēmumu; 
    - grāmatvedības kontu darba plāns un tā lietošanas noteikumi;
    - korespondējošie konti 
Grāmatvedības kārtošanas dokumentu paraugi.
    - vispārīgie noteikumi par grāmatvedības dokumentiem; 
    - rīkojuma dokumentu paraugi;
    - attaisnojuma dokumentu paraugi;
    - savstarpējo ieskaitu akts;
    - preču norakstīšanas akts; 
u.c.
Atbildes uz jautājumiem, konsultācijas.

Kā optimizēt personāla izmaksas un ietaupīt IIN un aktuāli grozījumi sociālajā jomā. Mikrouzņēmumu nodoklis un ar to saistītās izmaiņas nodokļu likumdošanā. 
 
1. Jaunas prasības darba līgumam. Darba līgums kā pareizi sastādīt?
2. Terminēta darba līguma maksimālais termiņš.
3. Darba samaksas nosacījumi.
4. Precizējumi darba laika nosacījumos.
5. Ikgadējā un papildu atvaļinājuma samaksas aprēķināšana darbiniekam, ievērojot normatīvoaktu prasības un darbiniekam noteikto darba laiku.
 6. Svarīgi nosacījumi ar komandējumiem un darba braucieniem saistīto izdevumu atlīdzināšanai
u.c.
7. Komandējums vai darba brauciens?
8. Kādos gadījumos tiek noformēts komandējums?
9. Kādos gadījumos tiek noformēts darba brauciens?
10. Dienas naudas summas noteikšana (Latvijā, ārzemēs), dienas naudas samazināšanas likumīgās iespējas.
11. Ierobežojumi dienas naudai komandējumos un darba braucienos (aprēķinu piemēri)

Atbildes uz jautājumiem, konsultācijas.

Svarīgi praktiski jautājumi PVN piemērošanā uzņēmumiem un iestādēm
 
1. Preču piegādes un iegādes darījumi, pakalpojumu sniegšana un saņemšana, pārrobežu pakalpojumi.
2. Aktuāli PVN piemērošanas un priekšnodokļa atskaitīšanas jautājumi;
- ja rēķinu apmaksā pēc pakalpojuma saņemšanas;
- ja samaksa par pakalpojumu tiek veikta avansā;
- kad drīkst atskaitīt priekšnodokli;
3. PVN piemērošana preču zudumiem un uzrādīšana PVN deklarācijā.
4. Priekšnodokļa korekcija zaudētiem parādiem.
5. Pierādījumu nodrošināšana preču iegādes , pakalpojumu saņemšanas darījumos.
u.c.
Atbildes uz jautājumiem, konsultācijas.

Par autotransporta izmantošanu uzņēmumā un iestādē. Izdevumu atlīdzināšanas īpatnības

1. Autotransporta izmaksu uzskaite.
2. Jauna kārtība vieglo transportlīdzekļu nodokļa piemērošanā, nodokļa taksācijas periods
3. Transportlīdzekļu nodokļa samaksas kārtība, atbrīvojums no samaksas un
    maksāšanas kārtības maiņa.
4. Transportlīdzekļu nodokļa atgriešanas kārtība
5. Kā pareizi noformēt līgumattiecības par personiskā autotransporta   izmantošanu uzņēmuma (iestādes) vajadzībām.
6. Prasības sagatavojot nolikumu par transportlīdzekļu izmantošanu uzņēmumā vai iestādē ( nolikums, dokumentu noformēšanas paraugi u.c.)
u.c.
Atbildes uz jautājumiem, konsultācijas.


Apmācību kursa noslēgumā tiek izsniegta "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiālu, kafijas / tējas pauzes.


Apmeklētāju atsauksmes:Ļoti detalizēti un labi izskaidrotas situācijas ar labiem komentāriem. Semināra laikā dzirdētais noteikti noderēs un tiks pielietots praktiski savos darba ietvaros. 
D. Buholce


Saprotami paskaidrots apjomīgs materiāls. Šo apmācību ciklu vērts apmeklēt, lai iegūtu papildus informāciju jau esošajām zināšanām.
Imants - SIA "Lielkalnu centrs"


Izvēlējos apmeklēt šo semināru tikai pasniedzējas dēl - ļoti labi prot izstāstīt semināra tēmu. Iegūtā metodika un informācija noderēs turpmākajām darba gaitām.
L. Liniņa


Ar apmācību ciklu esmu ļoti apmierināta. Vispozitīvāk vērtēju aktuālos jaunumus un kompakto, viegli uztveramo informāciju, kas spēs palīdzēt turpmākā darbā. Lielākie ieguvumi - idejas, jaunumi, piemēru praktiskā pielietošana.
Vineta - SIA "Satiķu Vārpa"


Ļoti patika tas, ka apmācības notika lēnā, nepiespiestā gaisotnē. Apmācībās tika pasniegta ļoti koncentrēta informācija, iespēja uzdot interesējošos un neskaidros jautājumus. Iegūtā informācija noteikti noderēs, jo apmācību laikā katrs apmeklētājs varēja izteikt savas domas, līdz ar to varēja uzzināt citu uzņēmumu darba norisi un salīdzināt ar savējo.
I. Lapiņa


Ļoti labs apmācību cikls, atbilda tam, ko gaidīju. Ļoti kompetenta un atsaucīga pasniedzēja. Apmācībās izsniegtie materiāli bija ļoti plaši un noderēs praktiskai pielietošanai.
Liāna - "IK Rellkom"


Informācija tika pasniegta saprotamā, vieglā, uztveramā valodā. Tiku informēta par jaunākajām grāmatvedības aktualitātēm. Zināšanas noteikti tiks pielietotas ikdienas dzīvē. Šo apmācību ciklu ieteiktu gan jauniem grāmatvežiem, gan tādiem, kas šajā jomā strādā jau ilgi.
Rita - VSIA Latvijas Leļlu teātris
 
Kopumā apmācības vērtēju pozitīvi. Kompetenta pasniedzēja, pietiekami un ļoti pārskatāmi materiāli. No apmācību cikla esmu ieguvis to, ko vēlējos – atsvaidzināt un papildināt zināšanas. Ieteiktu precīzāk saplānot laiku atbilstoši semināra materiāliem. Manuprāt, seminārs vairāk atbilst uzņēmuma vadībai, bet noder arī grāmatvežiem.
Voldemārs – Juridiskais birojs SIA “CENTRS”

Pietiekami pilnīga informācija, plašs materiālu klāsts. Apmācību laikā tika runāts par aktuālām lietām, jaunumiem nodokļu un grāmatvedības uzskaitē. Kad būs kādi jautājumi, tad atbildes varēšu meklēt izsniegtajos materiālos. Manuprāt, apmācības noderētu nelielu uzņēmumu vadītājiem.
Dainis – SIA “DEDAKONS”

Tika iegūtas jaunas zināšanas grāmatvedības jomā. Viens no vērtīgākajiem ieguvumiem bija tādu likumu skaidrojumi, kas pirms tam nebija īsti skaidri. Iegūtās zināšanas izmantošu gan kārtojot sava uzņēmuma grāmatvedību, gan savā pamata darba vietā. Ļoti patika apmācību serviss un pasniegšanas veids. Ieteiktu apmeklēt uzņēmuma vadītājiem, grāmatvežiem un arī darbiniekiem, jo likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības.
Anda – AmeLat Group
 
Ļoti vērtīgi. Esmu jau ar pieredzi un parasti ļoti priecājos, ja seminārā ir vairāk kā 5 teikumi vērtīgi, ar kuriem vari aiziet no semināra. Svarīgākās ir tās būtiskās nianses, dzirdēt piemērus. Atnākot uz šādu semināru ciklu, es pāreju pāri tādā kā kopsavilkumā visiem saviem klientiem. Piefiksēju vājos posmus, rodu tiem risināumus. Ieteiktu raitāku pasniegšanas ritmu, lai paliek vairāk laika reālajām situāciju diskusijām. Šo semināru ieteiktu grāmatvežiem un izpilddirektoriem.
Kristīne Liepa - "SIA STUDIO 3B"
 
Plašs tēmu apskats, lektores zināšanas un atbildes uz konkrētajiem jautājumiem. Noderēs ikdienas darbā. Daudz jaunumi - metodika, skaidrojumi par likuma normām. Kopumā semināru vērtēju ļoti labi, tāpēc izvēlējos apmeklēt tieši šos kursus.
Ināra Kante - SIA "TROJA"
 
Lektore izskaidroja visus jautājumus saprotoši unn skaidri. Ļoti patīk, ka tiek iztirzātas reālas situācijas. Sniegtas atbildes uz konkrētajiem jautājumiem. Ļoti palīdz iesūtītie materiāli. Semināru ieteiktu mazajiem uzņēmējiem un grāmatvežiem.
Santa Gruntiņa - SIA "A&S FINANSES"
 
Ļoti labi, profesionāli, kvalitatīvi un izsmeļoši pasniegta viela. Apmācību cikla pozitīvākās iezīmes ir tās, ka apmācību laikā lektore atrod laiku, lai atbildētu uz jautājumiem un sniegtu konkretus piemērus no dzīves un to risinājumus. Tiek stāstīts par dažādām niansēm, kam darba laikā ir jāpievērš uzmanība. Seminārs piemērots grāmatvežiem un mazas uzņēmējdarbības pārsāvjiem.
Ļubova Svecova - SIA Laforte

Apmācību cikls kopumā bija ļoti labs. Galvenokārt šo semināru vērts apmeklēt, lai uzzinātu jaunumus, aktualitātes un izmaiņas normatīvajos aktos. Iegūtās zināšanas noderēs praktiski, kārtojot uzņēmuma grāmatvedību. Saņēmu grāmatvedības politikas metodiku, pēc kuras plānoju savā uzņēmumā pārstrādāt grāmatvedības politiu. Saņēmu arī daudz praktiskos ieteikumus, kā pareizāk noformēt grāmatvedības dokumentus. Piemērotākā auditorija, kurai šo apmācību ciklu ieteiktu - uzņēmuma vadītāji, grāmatveži.
Inese Matisāne - valdes locekle, grāmatvede SIA "MVS+"

Apmācības ļoti saprotamas, izcilas diskusijas. Vispozitīvāk vērtēju diskusijas un informatīvos materiālus. Lekciju laikā varēja uzzināt daudz jaunumus, apstiprinājumus par pareizību savā darbā, papildus materiāli. Apmācību ciklu ieteiktu apmeklēt uzņēmumu vadītājiem.
Zilgma Beldava - grāmatvede, SIA "Opus Viridis"
 
No apmācību cikla visvairāk patika tas, ka viss noritēja mierīgi, nepiespiestā gaisotnē. Patika arī tas, ka tika izskatīts jaunākais, kas sagaida 2018. gadā Domāju, ka iegūtās zināšanas ļoti noderēs turpmākajā darbā. Lielākais ieguvums - plašākais materiālu klāsts. Apmācības ieteiktu praktizējošajiem grāmatvežiem - īpaši iesācējiem.
Sarmīte Kļemenko - grāmatvede
 
 
"Nodokļu likumdošanas izglītības centrs"
Tālrunis: 29948182
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos "Grāmatvedības Akadēmijas" intensīvajam kursam, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Vārds, Uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts