Pašattīstības meistarklase 

KĀ INTUĪCIJA UN RADOŠUMS VAR PALĪDZĒT SASNIEGT MĒRĶUS 
 

Intuīcija ir cilvēka spēja uztvert apkārtējo pasauli, nepaļaujoties uz konkrētiem veidiem un nosacījumiem, kā iegūt informāciju. Var uzskatīt, ka tas ir kaut kas neapzināts un lieliski attīsta mūsu spējas, kas, protams, ir noderīgi gan ikdienā, pieņemot svarīgus lēmumus, gan nospraužot un izstrādājot jaunus biznesa mērķus. Turklāt jāatceras, ka ar intuīciju ir apveltīti visi un spēcināt  savu intuitīvo uztveri var ikviens no mums. 

Lai palīdzētu sev vajadzīgā brīdī izdarīt pareizo secinājumu un rīcību, ikvienam ir unikāla iespēja apmeklēt pašattīstības meistarklasi “Intuīcija radošumam un mērķu sasniegšanai”, kuras mērķis ir palīdzēt sākt mums ieklausīties savā iekšējā balsī. 

Seminārs palīdzēs izprast cilvēku spēju attīstību, dos padomus, kā efektīvi realizēt savas spējas un dziļāk izprast savu būtību un iekšējo pasauli.


MEISTARKLASE IR PIEMĒROTA JUMS, JA:
 
- ir vēlme izprast cilvēka spēju attīstību no zinātniskā viedokļa,
- ja gribat izprast attīstības paņēmienu iedarbību fizioloģijas un psiholoģijas līmenī,  
- ir vēlme uzsākt savus spēju attīstību, bet nepietiek laika,
- pielietojat vingrinājumus, bet nav pārliecības, ka tie ir efektīvākie,
- izmēģinājāt visdažādākās pieejas, bet nevarat apstāties pie savas, 
- zināt atsevišķus vingrinājumus, bet saprotat, ka spēju attīstībai jāpieiet kompleksi un daudzpusīgi,
- jūtat, ka Jums ir talanti, bet ikdienā tos nesanāk realizēt. 


KO IEGŪSIET MEISTARKLASĒ – zinoša un pieredzējuša pasniedzēja vadībā varēsiet:
 
- apgūt pašregulāciju, kas palīdzēs uzkrāt enerģiju no stresa, pārvarēt grūtības un noskaņoties vajadzīgam sniegumam;
- uzlabot enerģijas plūsmu un celt tās līmeni, uzlabojot imunitāti, kas ļaus starot no enerģijas pārpilnības un dzīvesprieka;
- sākt izmantot savas zemapziņas potenciālu radošumam un savu mērķu sasniegšanā;
- dziļāk izprast savu būtību un iekšējo pasauli, labāk saprast, ko vēlas no dzīves;
- atklāt savus talantus un potenciālu, un sākt to realizēt, dzīvojot pilnvērtīgāk un pārticīgāk;
- attīstīt savu intuīciju, spējot ieplānot un noteikt sev piemērotāko darbības virzienu radošumam un savu mērķu sasniegšanai. 


 
Apmācību norises laiks: 27. februārī plkst. 18.00–21.00
Apmācību norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Apmācību organizators: "Rīgas Psiholoģijas skola"
Cena: pateicoties programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – tikai EUR 99 + PVN (standarta semināra cena EUR 259 + PVN).
 

 

MEISTARKLASES VADĪTĀJS: Jānis Roze, Dr.psych. pretendents, 16 gadu pieredze psiholoģijas pasniegšanā (RPIVA; Turība; RISEBA). Aizraušanās ar pašattīstības tēmām (joga, meditācijas, apzinātie sapņi, utt.) aizsākās 80-to gadu beigās Pēterburgā. Aizstāvot maģistra darbu psiholoģijā (1997 gads) par apzinātību, sāk vadīt seminārus cilvēka attīstībā. Emocionālā intelekta izpēte tika uzsākta 2004. disertācijas ietvaros un 2017. g. tika izveidota mūsdienīga aptauja, iekļaujot tajā svarīgākos emocionālā intelekta komponentus. Pasniedzot psiholoģu, sevišķi kognitīvo, Jānis Roze dod iespēju klausītājiem dziļāk izprast cilvēka attīstību un atlasīt vispiemērotākos vingrinājumus šīm meistarklasēm.

"Rīgas Psiholoģijas skola” dibināta, lai uzņēmuma pārstāvjiem sniegtu iespēju apgūt zināšanas, kā biznesa attīstīšanā veiksmīgāk pielietot ar psiholoģiju saistītās iespējas. “Rīgas Psiholoģijas skolas” rīkotajos semināros tiek sniegti profesionāļu padomi par tādām tēmām, kā darbinieku motivācija, biznesa komunikācijas prasmes un citām tēmām. Semināru mērķauditorija ir kompāniju vadītāji un uzņēmumu personāla daļas speciālisti, tomēr tiem var pieteikties jebkurš interesents.


Meistarklasē sev piemērotās zināšanas un vingrinājumus atradīs ikviens – gan iesācēji, gan tie, kuriem ir jau pieredze cilvēka spēju attīstībā.


DARBA METODES
 
Testi seminārā palīdzēs labāk izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē. Piesakoties meistarklasei, tās dalībnieki saņems saiti uz interneta vietni, kurā varēs aizpildīt testus. Aizpildot testus, dalībniekiem būs jāizdomā savs šifrs (vārds vai skaitļu kombinācija), kuru tikai jūs atpazīsiet semināra laikā, paliekot anonīmi. 

Meistarklasē tiek izmantota integrāla (daudzpusīga) pieeja, kas apvieno psiholoģiju, psiho-fizioloģiju un transpersonālo psiholoģiju, un tiek izmantoti pārbaudīti paņēmieni: vingrinājumu sinerģiskums (vingrinājumi papildina viens otru), vingrinājumu sadalīšana elementos, kas atvieglo to apgūšanu, zinātnes atsauces, vingrinājumu pakāpeniskums ar laika atstarpi apgūtā nostiprināšanai. 
 
Pirms nodarbības nepieciešams aizpildīt Emocionālā intelekta un Garīgā intelekta testus! 
Senās Grieķijas tempļos virs ieejas bija iekalts uzraksts: “Izzini sevi”. Jau tajos laikos zināja, ka sevis izpratne sniedz dziļāku integritātes izjūtu.

Integritāte palīdz izprast, ko tieši cilvēks vēlas panākt dzīvē, kā mazināt atkarību no citu viedokļa.

Meistarklases dalībnieki iepazīs savas personības dziļākos slāņus, vērtību sistēmu, pietuvojoties savam īstenajam “Es”, saprotot tā atšķirību no “Ego”.
 

ĪSS SATURA IZKLĀSTS


  • Domu spēks un intuīcija zinātnes skatījumā.
  • Intuīcija un zemapziņas potenciāla izmantošana.
  • Radošuma instrumenti.
  • Intuīcijas izmantošana radošu ideju izveidošanā.
  • Radošums, specializējoties jaunu produktu izveidei.
  • Domas spēka un intuīcijas izmantošana savu mērķu sasniegšanā.


Meistarklases noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Rīgas Psiholoģijas skola" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes. Rīgas Psiholoģijas skola
Tālrunis 28487618
e-pasts [email protected]

 

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts