Vienas dienas motivācijas treniņš – meistarklase

"Kā īstenot dzīvē savas apņemšanās, lai tās nepaliktu tikai uz papīra un nerealizētas" Lielākais neprāts ir darīt vienu un to pašu, bet cerēt uz atšķirīgu rezultātu. A.Einšteins
 

Gandrīz katram pazīstama situācija, kad tiek pieņemts lēmums, sākt jaunu dzīvi, kas var nozīmēt atbrīvošanos no kāda nevēlama ieraduma vai tieši otrādi/jaunas uzvedības formas uzsākšana. Tas varbūt jebkas, no rītiem vingrot, notievēt, atmest smēķēšanu, nedusmoties vai kas cits.
 

Kāpēc mēs gaidām Jauno gadu, dzimšanas dienu vai pirmdienu, lai sāktu? Kāpēc ir tik grūti ieviest vēlamās pārmaiņas?


Vienas dienas motivācijas treniņā – meistarklasē "Kā īstenot dzīvē savas apņemšanās, lai tās nepaliktu tikai uz papīra un nerealizētas" katrs dalībnieks noskaidros savu mērķu nospraušanas un lēmuma pieņemšanas psiholoģiskos aspektus, kā arī uzzinās iemeslus un cēloņus, kādēļ mērķu sasniegšana tik viegli nepadodas, un praktiskus ieteikumus tieši sev, kā tos pārvarēt.

Apmācību norises laiks: 27. februārī no 10.00 līdz 16.00
Apmācību norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Semināra organizators: Rīgas Psiholoģijas skola
Cena: pateicoties programmas "Biznesa Uzrāviens" līdzfinansējumam (vēl pieejams), semināra izmaksas sastāda vien EUR 59 + PVN!
Semināra lektore: Mg.psyhol. un Mg.publ.relat. Anita Rošāne ir profesionāla pasniedzēja, kura katru tikšanos ar auditoriju padara par neaizmirstamu emociju un zināšanu apmaiņu. Pēc katras lekcijas klausītāji iegūst kādu sev vērtīgu atziņu, jūtas iedvesmoti, bagātināti un pacilāti – gatavi jauniem izaicinājumiem! Pasniedzēja ir organizāciju psiholoģe, kura papildina savu kvalifikāciju profesiju jeb amatu psiholoģijā, kā arī ieguvusi otro izglītību sabiedriskajās attiecībās. Vada nevalstisko organizāciju. Pēdējo desmit gadu laikā sekmīgi novadījusi aptuveni 1500 pasākumu. Sadarbības partneri: NVO alianse, NORDEA biznesa skola, Nodarbinātības Valsts aģentūra, Valsts reģionālās attīstības ministrija, Valkas, Aizkraukles un Ķeguma novada pašvaldības, SIA GMG grupa u.c. "Rīgas Psiholoģijas skola”
dibināta, lai uzņēmuma pārstāvjiem sniegtu iespēju apgūt zināšanas, kā biznesa attīstīšanā veiksmīgāk pielietot ar psiholoģiju saistītās iespējas. “Rīgas Psiholoģijas skolas” rīkotajos semināros tiek sniegti profesionāļu padomi par tādām tēmām, kā darbinieku motivācija, biznesa komunikācijas prasmes un citām tēmām. Semināru mērķauditorija ir kompāniju vadītāji un uzņēmumu personāla daļas speciālisti, tomēr tiem var pieteikties jebkurš interesents.


Meistarklases galvenās tēmas un uzdevumi:

 

 
  1. Kas ir jebkuru izmaiņu sākums
  2. Kā noturēt izmaiņas paguruma brīžos
  3. Grūtību pārvarēšana pārmaiņu procesā un brīžos, kad viss neiet pēc plāna
  4. Ko citi par mani padomās?
  5. Nākotne/laimes zeme-domāšanas kļūdas
  6. Nekad neko labu nenesošās paradums/gan jau viss būs labi/
  7. Kāpēc joki un smiešanās palīdz?
  8. Kas ir šķēršļi un kas ir pakāpieni?
  9. Kāda ir mana laimes atslēga? 


Meistarklases noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Rīgas Psiholoģijas skola" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes. 

Rīgas Psiholoģijas skola
Tālrunis 28487618
e-pasts info@rps.lv

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts