IZGLĪTĪBAS UN ZINĀŠANU SPĒKS TAVAI IZAUGSMEI!

Reģistrējies biznesa apmācībām ar līdzfinansējumu.
 

Izcils klientu serviss mūsdienās ir ļoti nozīmīgs, ņemot vēra plašo konkurenci šajā jomā. Lai sasniegtu un veiksmīgi attīstītu attiecības ar esošajiem klientiem, klientu auditorijai ir nepieciešama saprotama informācija par produktu, konkurētspējīga, kvalitātei atbilstoša cena un laba pārdošanas komanda. Labāks klientu serviss palielina klientu apmierinātību, bet apmierināts un lojāls klients rada biznesa vērtības pieaugumu.  

Vairāki aktuāli semināri aicina nekad neapstājies strādāt pie sava uzņēmuma klientuservisa līmeņa un rūpēties par par izcilu klienta apkalpošanu!

Klientu servisa apmācības un semināri


Intensīvā klientu apkalpošanas meistarklaseIZCILA KLIENTU SERVISA 7 NOSLĒPUMI – ATKLĀJ TOS UN NEKAD VAIRS NEUZTRAUCIES PAR KLIENTU LOJALITĀTI. Cena: pateicoties īpašajam “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – EUR 99, tikai EUR 59 + PVN. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: registreties.lv/klientu-servisa-7-noslepumi

Komunikācijas prasmju meistarklase: KONFLIKTU RISINĀŠANA. SARUNU VEŠANAS PRASMES. Cena: pateicoties īpašajam “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59 + PVN, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39 + PVN. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: registreties.lv/prasmes-parliecinat


Svarīgi, lai nekad neaptrūktos vēlme mācīties un vairot savas zināšanas, profesionālās prasmes un personības iemaņas. Tad arī darbi sokas daudz labāk!

Tālrunis papildus informācijai: 20355559; e-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos klientu servisa apmācībām un semināriem, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
Apmācības klātienē
E-apmācības tiešsaistē
Apmācības neklātienē