Intensīvais seminārs “Kā strādāt ar personālu: Mazākas algas – augstāka motivācija!” jeb 5 soļu pieeja 

Aizvien lielāka daļa uzņēmumu vadītāji izmanto zināšanas par to, kā motivēt savus darbiniekus, kā izvērtēt efektīvākos motivātorus un kā noturēt labākos profesionāļus savā komandā, tādā veidā palielinot uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti un konkurētspēju. Diemžēl šodien uzņēmuma vadītājs varētu teikt, ka „nav jau grūti motivēt, ja ir pietiekami augstas algas un ir iespēja maksāt prēmijas”.
 
Šis seminārs atbildēs uz jautājumu- kā efektīvi un bez liekiem tēriņiem motivēt darbinieku pēc tam, kad viņa darba samaksa ir samazināta? Semināra mērķis ir sniegt Jums izpratni par motivēšanu un piedāvāt praktiskus instrumentus, kurus varēsiet izmantot līdztekus atalgojuma sistēmas izmaiņām. Semināra saturs tiek balstīts uz pieciem soļiem, pēc kuru apgūšanas Jūs zināsiet, kā paaugstināt savu darbinieku motivāciju.
 
Pēc dalības šajā semināra Jūs spēsiet izvērtēt un izprast darbinieku motīvus, izmantot tos darba algas samazināšanas gadījumā, zināsiet un sapratīsiet, kāpēc darbs sniedz labus vai ne tik labus rezultātus un ar ko tas ir saistīts. Ar iegūtajām zināšanām Jūs varēsiet izvērtēt, kādas izmaiņas ir nepieciešamas, lai motivētu darbiniekus un sasniegtu labākus darba rezultātus, un veicinātu gan uzņēmuma darba vides uzlabošanos, gan tā ekonomisko izaugsmi.

Semināra norises laiks: 18. aprīlis plkst. 10.00–14.00
Semināra norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Semināra organizators: "Biznesa Akadēmija"
Cena pateicoties programmas "Biznesa Uzrāviens" līdzfinansējumam (vēl pieejams), biznesa apmācību sesijas izmaksas sastāda vien EUR 99,- (standarta cena – 249 EUR).


 
Katram semināra apmeklētājam – reklāmas un publicitātes iespēja interneta medijos apmācību maksas apmērā – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv


“Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei.
Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk kā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.


Lektore: 
Biznesa trenere, pārdošanas un klientu servisa vadības speciāliste Egita Sproģe

 Egita Sproģe ir lektore ar ir vairāk nekā 20 gadu pieredzi klientu servisā un pārdošanas vadībā, lietvedības procesu kārtošanā, pārdošanas procesu izveidē, komandas izveidē un vadīšanā, uzņēmumu izveidē un konsultācijās. Egita savā karjerā ir veikusi vairāk kā 14 000 veiksmīgas vizītes gan mazo, gan vidējo, gan lielo klientu B2B segmentā, strādājusi gan ar Latvijas, gan starptautiskiem klientiem. Egita konsultē, sagatavo un vada mācību programmas uzņēmumos, palīdz pārdošanas un klientu servisa organizāciju izveidošanā un biznesa attīstībā.


ĪSS SEMINĀRA IZKLĀSTS:

1. SOLIS – definējiet

Pirmais uzdevums, pirms uzsākt pārmaiņas uzņēmumā vai komandā, ir precīzi definēt sasniedzamo mērķi, cik esat gatavi veltīt laiku un resursus. Semināra gaitā būs iespēja izvērtēt konkrētu situāciju piemērus un izvērtēt labākos, šai situācijai piemērotākos, risinājumus.

2. SOLIS – saprotiet

Šis solis ļaus saprast motīvus un uzzināt, ko pētījumos ir atklājuši zinātnieki, kuru nolūks bija noskaidrot, kas var paaugstināt darbinieku sniegumu. Iepazīstot dažādas teorijas par motivāciju, Jūs varēsiet izvērtēt visu darbinieku kopējos un katra darbinieka individuālos motīvus un izvēlēties atbilstošākos motivēšanas veidus.

Šajā semināra daļā tiks aplūkots:
-Motivācijas definīcijas;
-motivāciju teorijas;
-motivēšanas veidi u.c.

3. SOLIS – uzziniet

Trešais solis palīdzēs uzzināt darbinieku apmierinātību ar darbu un darbinieku lojalitāti uzņēmumam. Ņemot vērā, ka gan viens, gan otrs var būt tiešs indikators tam, vai darbinieks vēlas palikt strādāt uzņēmumā un cik labi viņš to darīs, šajā solī tiks sniegta informācija un praktiski „instrumenti“ apmierinātības ar darbu un lojalitātes noteikšanai.

Šajā semināra daļā tiks aplūkots:
- Definīcija, ko nozīmē apmierinātība ar darbu;
- lojalitātes definīcija;
- apmierinātības ar darbu un lojalitātes nozīme uzņēmumā un to noteikšana.

4. SOLIS – izvērtējiet

Ceturtais solis ļaus izvērtēt efektīva atalgojuma sistēmas nozīmi. Samazinot darbinieka atalgojumu, ir jārēķinās ar motivācijas pazemināšanos, taču to var atkal paaugstināt – izstrādājot pārdomātu un uzņēmumam piemērotu atalgojuma sistēmu. Rūpīgi izvērtējot uzņēmuma iespējas un ieviešot jaunu atalgojuma sistēmu, var ne tikai samazināt izdevumus, bet arī padarīt darba procesus daudz organizētākus un efektīvākus.

Šajā semināra daļā tiks aplūkots:
- kas ir efektīva atalgojuma sistēma;
- efektīvas atalgojuma sistēmas veidi;
- ieguvumi.

5. SOLIS – pielietojiet

Apkopo iegūto informāciju un izmanto to! Šajā daļā tiks aplūkoti dažādi ieteikumi praktiskai zināšanu izmantošanai. Lai darbinieki uzņemtu izmaiņas pēc iespējas atsaucīgāk, tiks aplūkoti arī praktiski padomi, kā ieviest jauninājumus uzņēmumā.

Šajā semināra daļā tiks aplūkots:
- atalgojuma sistēmas veidošana un ieviešana;
- ieteikumi jauninājumu ieviešanā u.c.
 

Semināra noslēgumā tiks izsniegta īpaša izglītības centra "Biznesa Akadēmija" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes.

Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos semināram “Kā strādāt ar personālu: Mazākas algas - augstāka motivācija!”, lūdzu, aizpildiet kontaktformu

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts