Praktiskais seminārs

"Nodokļu brīvdienas un dīkstāves pabalsti, garantijas, valsts programmu aizdevumi un citi iespējamie kredītsaistību risinājumi krīzes laikā"  


Lai reaģētu uz Covid-19 krīzes izraisītajām ekonomiskajām sekām un sniegtu atbalstu nozarēm, uzņēmumiem un to darbiniekiem, ir pieņemts likums "Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību", kas paredz virkni atbalsta pasākumu uzņēmumiem, to darbiniekiem un saimnieciskās darbības veicējiem. Viens no būtiskākajiem – dīkstāves pabalsta izmaksa dīkstāvē esošo uzņēmumu darbiniekiem.

Laikā, kad liela daļa uzņēmumu saskaras ar grūtībām, ļoti svarīgi ir pārzināt savas iespējas un iespējamos risinājumus, tostarp orientēties valsts atbalsta pasākumos un pārzināt savas tiesības uz atbalstu. Tieši tāpēc ikvienam ir unikāla iespēja piedalīties īpašā tiešsaistes seminārā "Nodokļu brīvdienas un dīkstāves pabalsti, garantijas, valsts programmu aizdevumi un citi iespējamie kredītsaistību risinājumi krīzes laikā".

Semināra ietvaros apmeklētājiem būs iespēja uzzināt visu aktuālo informāciju par dīkstāves pabalstiem, valsts programmu aizdevumiem, nodokļu parādiem, kredītbrīvdienām utt.Semināra norises laiks: 4. novembrī no plkst 10.00–13.00

 
Apmācību iespējas:

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59.

APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 39.

 
Apmācību organizators: "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs". 
 
 
Par dalību klātienes seminārā tiek izsniegta "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" apliecība drukātā formātā, bet neklātienes un tiešsaistes dalībniekiem – elektroniskā (PDF) formātā.

Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 
 
 

Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) jau kopš 2008. gada regulāri organizē dažādus seminārus par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem un šī brīža ekonomiskajās pārmaiņās dod iespēju interesentiem apmeklēt vairākus seminārus mēnesī, tādējādi maksimāli palielinot vai uzlabojot esošās zināšanas.

 
Lektore: grāmatvedības un nodokļu eksperte, semināru lektore Jadviga Neilande.

Sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi nodokļu konsultāciju jautājumos, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedre, ilgstoša darba pieredze sniedzot konsultācijas un pārstāvot uzņēmumus tiesvedībās nodokļu un grāmatvedības jautājumos.


SEMINĀRA PROGRAMMĀ:

1. Nodokļu parādi.
 
- riska persona;

- riska uzņēmums;

- termiņa pagarināšana;

- valdības piešķirtās brīvdienas;

- darbinieku slimības lapu apmaksa;

- valsts atbalsts darba algu apmaksai;

-  parāda piedziņas atlikšana;

- nodrošinājums;

- valdes locekļa atbildība par parādiem;

- tiesiskā aizsardzība;

- maksātnespēja;

- likvidācija.

2. Banku parādi.

3. Piegādātāju parādi.


 

Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/


 
Kontaktinformācija:
"Nodokļu likumdošanas izglītības centrs"
Tālrunis:
29948182
E-pasts: info@seminari.lv
 

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
E-seminārs tiešsaistē
Apmācības neklātienē