Praktiskais nodokļu optimizācijas seminārs
"Nodokļu un komercdarbības plānošana. Izmaksu samazināšana un peļņas palielināšana. Attiecības ar VID + īsumā par aktuālākajiem nodokļu likumdošanas jaunumiem uz 2019. gada 1. jūniju."

 

Nodokļu optimizācija ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, ar kuriem sastopas gan uzņēmēji, gan darbinieki. Nodokļu optimizācijas mērķis ir nodokļos maksājamo summu samazināšana ar likumīgām metodēm, izmantojot normatīvajos aktos paredzētās iespējas. Tomēr nodokļu optimizācija nav tik vienkārša, kā izklausās – tā prasa teicamas zināšanas par nodokļus un grāmatvedību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem.

Lai nodrošinātu jaunākās zināšanas šajā jautājumā, ikvienam ir iespēja apmeklēt semināru "Nodokļu un komercdarbības plānošana. Izmaksu samazināšana un peļņas palielināšana. Attiecības ar VID" + īsumā par aktuālākajiem nodokļu likumdošanas jaunumiem uz 2019. gada 1. jūniju".

Semināra ietvaros tiks skatīti tādi jautājumi kā darba līgums, nodokļu maksātāju tiesības un pienākumi, darba samaksas nosacījumi, skaidrās naudas ierobežojumi, ikgadējā un papildu atvaļinājuma samaksas aprēķināšana darbiniekam, izdevumu atlīdzināšanas nosacījumi un citi aktuāli likumdošanas jautājumi, kuru pārzināšana palīdzēs palielināt uzņēmuma rīcībā esošo līdzekļu apmēru. 

Semināra norises laiks: 22. jūlijā plkst. 14.00–18.00
Semināra norises vieta: Kr. Barona 34, Rīga 
Semināra organizators: "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs"
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 99,- (standarta cena EUR 249,-).Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) jau kopš 2008. gada regulāri organizē dažādus seminārus par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem un šī brīža ekonomiskajās pārmaiņās dod iespēju interesentiem apmeklēt vairākus seminārus mēnesī, tādējādi maksimāli palielinot vai uzlabojot esošās zināšanas.

 Lektore: grāmatvedības un nodokļu eksperte, semināru lektore Jadviga Neilande.

Sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi nodokļu konsultāciju jautājumos, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedre, ilgstoša darba pieredze sniedzot konsultācijas un pārstāvot uzņēmumus tiesvedībās nodokļu un grāmatvedības jautājumos, publikācijas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", žurnālā "Bilance", portālos LV.LV un Bizness.lv


ĪSS SEMINĀRA PROGRAMMAS IZKLĀSTS:
 
1. Jaunas prasības darba līgumam. Darba līgums – kā pareizi sastādīt?
2. Terminēta darba līguma maksimālais termiņš.
3. Darba samaksas nosacījumi; izmaksa valdes loceklim, autorlīgumi, uzņēmumu līgumi. 
4. Precizējumi darba laika nosacījumos.
5. Ikgadējā un papildu atvaļinājuma samaksas aprēķināšana darbiniekam, ievērojot normatīvoaktu prasības un darbiniekam noteikto darba laiku.
 6. Svarīgi nosacījumi ar komandējumiem un darba braucieniem saistīto izdevumu atlīdzināšanai
7. Komandējums vai darba brauciens?
8. Kādos gadījumos tiek noformēts komandējums?
9. Kādos gadījumos tiek noformēts darba brauciens?
10. Dienas naudas summas noteikšana (Latvijā, ārzemēs), dienas naudas samazināšanas likumīgās iespējas.
11. Ierobežojumi dienas naudai komandējumos un darba braucienos (aprēķinu piemēri)
12. Jautājumi un atbildes, konsultācijas.Par semināra apmeklējumu tiek izsniegta "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes.
 

"Nodokļu likumdošanas izglītības centrs"
Tālrunis: 29948182
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos nodokļu optimizācijas semināram, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Vārds, Uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts