Intensīvais vienas dienas treniņš

Publiskās uzstāšanās un runas skola – esi vienmēr gatavs nokļūt auditorijas un mediju jautājumu krustugunīs

 
Efektīva uzstāšanās auditorijas priekšā ir ļoti nozīmīga ikvienā profesijā – veiksmīgi izskaidrot savas idejas un piedāvājumu klientiem un sadarbības partneriem ir liela daļa no panākumiem. Tāpēc mūsdienās ir tik svarīgi kļūt par prasmīgu oratoru, taču diemžēl ne visi ir apveltīti ar šīm dotībām. Labā ziņa gan ir tāda, ka uzstāties publikas priekšā var iemācīties ikviens no mums!

Lai palīdzētu apgūt runas mākslu un sniegtu padomus prasmīgai prezentācijai, ikvienam ir iespēja apmeklēt treniņu "Publiskās uzstāšanās un runas skola – esi vienmēr gatavs nokļūt auditorijas un mediju jautājumu krustugunīs".

Jāņem vērā, ka katrai publiskajai runai ir jāsagatavojas, jo no tā cik veiksmīgi sevi pasniegsiet, būs atkarīgs tas, ko par jums domās klienti, sadarbības partneri un sabiedrība kopumā. Tieši tāpēc, lai sagatavotos iznākt auditorijas priekšā ar pārliecību, ka atstāsim pareizo iespaidu, vispirms ir nepieciešams apgūt svarīgus vingrinājumus un efektīvas saskarsmes uzdevumus.

Semināra ietvaros ikvienam būs iespēja apgūt runas un elpošanas vingrinājumus, pauzes un citus runas loģikas likumus, uzzināt, kā radīt veiksmīgu pirmo iespaidu un prasmīgi uzstāties auditorijas priekšā, kā arī to, kā tikt galā ar stresu un dažādām problēmsituācijām, kas var gadīties uzstāšanās laikā.

Ņemiet vērā, ka veiksmīga uzstāšanās auditorijas priekšā ir liela daļa no Jūsu turpmākajiem panākumiem, jo tieši auditorija ir jūsu topošie klienti un sadarbības partneri!

Šis publiskās runas treniņš ir noderīgs ikvienam, kam paredzēta kāda svarīga uzstāšanās!


 
Apmācību norises laiks: 6. aprīlī no plkst. 10.00–15.00

Apmācību iespējas:

SEMINĀRS KLĀTIENĒ, 
Kr. Barona iela 34 (2. stāvs), Rīga (pieejams pēc 14.04.)
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 99,- (standarta cena EUR 249,-).

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, 
videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 69,-.

APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā vai videokonferences režīmā.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 39,-.Semināra organizators: "Biznesa Semināri". Cenā iekļauti apmācību materiāli.

Par dalību apmācībās tiek izsniegta 
"Biznesa Semināri" apliecība elektroniskā (PDF) formātā.

 
Katram semināra apmeklētājam – reklāmas un publicitātes iespēja interneta medijos apmācību maksas apmērā – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv


“Biznesa Semināri” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.

Apmācību lektore – Sandra Zeltiņa – biznesa konsultante ar 20 gadu pieredzi, pārdošanas veicināšanas eksperte, lektore, ekonomikas zinātņu maģistre. No 1994. gada nodarbojas ar uzņēmējdarbību, ir Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu koordinatore Latvijā, starptautisku projektu dalībniece un mācību līdzekļu līdzautore. Ir 20 gadu pieredze kā lektorei par uzņēmējdarbības tēmām, tai skaitā mārketingu, finansēm, projektu vadību un grāmatvedību. Daudzu gadu lektora pieredze lielākajos Latvijas mācību centros – NVA, finanšu institūcijā Altum, mācību centrā Dialogs. Četru mācību grāmatu līdzautore Zvaigzne ABC "Naudas pasaule".


ĪSS SATURA IZKLĀSTS:


1. Uztraukums oratora dzinējspēks.
2. Publiskās uzstāšanās algoritms.
3. Oratora poza, žesti un redzes kontakts ar auditoriju.
4. Pozitīva neverbālā saskarsme ar klientu
5. Uzmanības piesaites un noturēšanas paņēmieni.
6. Kā piesaistīt klienta uzmanību un radīt profesionālu iespaidu.
7. Sarežģītu situāciju atrisināšana.  
8. Attiecību veidošana ar auditoriju: cilvēku tipi, reprezentācijas sistēma.
9. Balss un domu virzošas, ietekmējošas runas prasmes.
10. Pozitīva pirmā iespaida radīšana: stāja, gaita, ārējais izskats, acu kontakts un ķermeņa valoda.
11. Intervijas tehnika, praktiskie vingrinājumi.
12. Informācijas nodošana otram cilvēkam saprotamā veidā.
 
 


Biznesa izglītības centrs “Biznesa Semināri”
Tālrunis: 20355559
E-pasts: [email protected] 

Lai pieteiktos intensīvajam vienas dienas treniņam, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
Seminārs klātienē
E-seminārs tiešsaistē
Apmācības neklātienē