Seminārs un meistarklase
"Stresa pārvarēšana un stresa noturības attīstīšana”

 

Darba vidē stress ir ikdiena un uzskatāms par neatņemamu darba sastāvdaļu. Prakse rāda, ka reti, kurš strādājošais darba dienas aizvada mierīgā un nesteidzīgā gaisotnē, un tieši stress ir viens no tiem faktoriem, kas spēj ievērojami samazināt darba produktivitāti un kļūt par nopietnu problēma, kas ilgtermiņā var atstāt negatīvu ietekmi uz cilvēka veselību, tādēļ tā ir laicīgi jākonstatē, un īstajā brīdī ir jāspēj apstāties.

Lai novērstu speciālistu izdegšanu un iemācītu saudzēt savus resursus kvalitatīvam darba rezultātam, Rīgas Psiholoģijas skola organizē praktisko stresa pārvarēšanas un stresa noturības attīstīšanas semināru un meistarklasi “Stresa pārvarēšana un stresa noturības attīstīšana”, kura laikā būs iespējams uzzināt kā samazināt savu stresa līmeni un būt produktīvākam, uzlabojot savas koncentrēšanās spējas. 

 

Semināra apmeklētājiem būs iespēja iegūt izpratni par stresu provocējošiem faktoriem un to veiksmīgāku vadīšanu, nodiagnosticēt savu patreizējo stresa līmeni un paanalizēt savu domāšanas veidu. Dalībnieki iegūs praktiskus instrumentus/rīkus savu emociju labākai pašregulācijai un konsruktīvas attieksmes veicināšanai, kas ir pamats iekšējās labklājības un dzīves balansa uzturēšanai.
 

Semināra norises laiks: 26. jūnijā no plkst. 17.00–20.30
Semināra norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Semināra organizators: Rīgas Psiholoģijas skola
Cena: pateicoties īpašajam “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – tikai EUR 99,- (semināra standarta cena - EUR 249,-)

 


 

Katram semināra apmeklētājam – reklāmas un publicitātes iespēja interneta medijos apmācību maksas apmērā – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv
 


Anda Gaitniece-Putāne
Psiholoģe- konsultante, organizāciju psiholoģe, Sociālo zinātņu doktore. Latvijas Universitātes docente.
Vairāk nekā 15 gadus vadījusi apmācības un konsultējusi klientus komunikācijas, personības izaugsmes, komandas sadarbības, kā arī laika plānošanas un personīgās efektivitātes jomās. Specializējusies stresa menedžmenta un izdegšanas profilakses jautājumos.
Apguvusi ICF akreditētu koučinga programmu ACSTH „The Art & Science of Transformational Coaching”. Vada individuālās un komandas koučinga sesijas kopš 2014. gada.
Ir sava privātprakse psiholoģiskajā konsultēšanā un koučingā.
 

 

"Rīgas Psiholoģijas skola” dibināta, lai uzņēmuma pārstāvjiem sniegtu iespēju apgūt zināšanas, kā biznesa attīstīšanā veiksmīgāk pielietot ar psiholoģiju saistītās iespējas. “Rīgas Psiholoģijas skolas” rīkotajos semināros tiek sniegti profesionāļu padomi par tādām tēmām, kā darbinieku motivācija, biznesa komunikācijas prasmes un citām tēmām. Semināru mērķauditorija ir kompāniju vadītāji un uzņēmumu personāla daļas speciālisti, tomēr tiem var pieteikties jebkurš interesents.
 

DARBA METODES
 

Īss teorētisks ieskats, diskusijas,  praktiski vingrinājumi, stresa vadības prakses.
 

SATURA APRAKSTS:
 

 • Izvairīties no stresa nav iespējams, tāpēc prātīgākais veids ir nevis ar to cīnīties, bet iemācīties ar to sadzīvot. Dalībnieki analizē, kas ir tipiskākās stresu provocējošas situācijas viņu ikdienā; caur kādiem simptomiem viņu stress izpaužas un kā tas norit.
 • Pozitīvs, veselīgs skatījums un emocionālā līdzsvara noturēšana. 
 • Pašmotivācijas spēks. Īss ieskats par domāšanas "slazdiem” un to ietekmi uz stresa līmeni. Praktiski vingrinājumi ar mērķi dot dalībniekiem iespēju paanalizēt savu domāšanas veidu, kā arī trenēt konstruktīvus domu formulējumus.
 • Operatīvie stresa mazināšanas paņēmieni. Dalībnieki praktizē mazās tehnikas, kuras var veiksmīgi pielietot dienas laikā (piemēram, pirms tikšanās ar sarežģītu klientu vai pēc saspringta darba cēliena).
 • Prāta un ķermeņa līdzsvarošana. Dalībniekiem ir iespēja apgūt un praktizēt vienkāršus meditācijas, vizualizācijas un relaksācijas paņēmienus.


Seminārs un meistarklase tiks virzīta ne tikai uz teorētiskām nostādnēm, bet arī uz praktiskiem paņēmieniem. Stresa pārvarēšanas paņēmienus ir nepieciešams zināt ikkatram. Vienam, lai uzlabotu veselību un stiprinātu imūnsistēmu, otram – iemācīties izmantot savus iekšējos spēka resursus, sakārtojot savu dzīves ritmu, bet vēl citiem – pārvaldīt savu uztraukumu, pieņemt esošo situāciju un apkārtējos cilvēkus. Tādējādi stresa pārvaldes iemaņu veidošana palīdz uzlabot darba spējas, sakārtot dzīvi, atrast sev nozīmīgo, akceptējot būtisko un pasargājot sevi no pārmērīgas spriedzes uzkrāšanās.


IEGUVUMI DALĪBNIEKIEM:
 

 • Apgūti praktiski instrumenti stresa vadībai;
 • Apgūti konstruktīvas domāšanas „likumi”;
 • Apgūti vienkārši, īsās meditācijas paņēmieni;
 • Iegūta jauna motivācijas deva;
 • Atjaunota enerģija;
 • Radītas patīkamas emocijas un atkāpe no ikdienas.

 

CITA INFORMĀCIJA
 

Par semināra apmeklējumu tiek izsniegta apliecība. Semināra cenā iekļauti izdales materiāli un divas kafijas pauzes.


 

Rīgas Psiholoģijas skola
Tālrunis 28487618
info@rps.lv

 

Lai pieteiktos stresa vadības semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts