Vienas dienas intensīvās apmācības

"Pats svarīgākais, kas jāzina, ja vēlies kļūt par veiksmīgu uzņēmēju un neapdedzināties jau pirmajā darījumā"

Pamatlietas un uzņēmējdarbības nianses no biznesa lietpratējiem ar vairāku desmitu gadu pieredzi. 

 

Apzīmējums “veiksmīgi uzņēmējs” ir diezgan bieži sastopams. Faktiski vārds "veiksme" ir attiecināms uz biznesu, bet lielais vairums biznesa cilvēku, kuri ir guvuši panākumus, ir sasnieguši virsotni tikai pateicoties sev  daži pateicoties smagajam darbam, daži pateicoties lieliskajai idejai, kas darbojas gandrīz pati par sevi.
 
Rūpējoties par uzņēmēju izglītošanu, "Jauno komersantu skola" aicina visus piedalīties intensīvajās vienas dienas apmācībās "Pats svarīgākais, kas jāzina, ja vēlies kļūt par veiksmīgu uzņēmēju un neapdedzināties jau pirmajā darījumā". Apmācībām pieejams līdzfinansējums.

Apmācību mērķis ir vairot esošajos un topošajos uzņēmējos motivāciju savas uzņēmējdarbības paplašināšanai, veidojot savu redzējumu par nākotni, mudināt savu ideju realizācijai, kā arī sniegt zināšanas par visu, kas saistās ar biznesu, tā attīstīšanu un peļņas gūšanu.

 

Apmācību norises laiks: 20. aprīlī plkst. 10.00–16.00

Apmācību iespējas:

SEMINĀRS KLĀTIENĒ, 
Kr. Barona iela 34 (2. stāvs), Rīga
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 99
 + PVN (standarta cena EUR 249 + PVN).

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59 + PVN.


APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā vai videokonferences režīmā. Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 39 + PVN.


Semināra organizators: "Jauno komersantu skola" Cenā iekļauti apmācību materiāli.

Par dalību apmācībās tiek izsniegta  "Jauno komersantu skola" apliecība elektroniskā (PDF) formātā.
 


Katram semināra apmeklētājam – reklāmas un publicitātes iespēja interneta medijos apmācību maksas apmērā – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv


"Jauno komersantu skola" sadarbībā ar “Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas. Izglītības centrs strādā tikai ar zinošākajiem un pieredzējušākajiem nozares ekspertiem. Mūsu pasniedzēji ir augsti kvalificēti speciālisti ar doktora, zinātņu kandidāta vai maģistra zinātnisko grādu un lielu praktiskā darba pieredzi, tādējādi dodot iespēju semināru apmeklētājiem iegūt profesionālu redzējumu un praktiskus piemērus, kas noderēs gan darbā, gan sadzīvē.
 
Apmācību lektore – Sandra Zeltiņa – biznesa konsultante ar 20 gadu pieredzi, pārdošanas veicināšanas eksperte, lektore, ekonomikas zinātņu maģistre. No 1994. gada nodarbojas ar uzņēmējdarbību, ir Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu koordinatore Latvijā, starptautisku projektu dalībniece un mācību līdzekļu līdzautore. Ir 20 gadu pieredze kā lektorei par uzņēmējdarbības tēmām, tai skaitā mārketingu, finansēm, projektu vadību un grāmatvedību. Daudzu gadu lektora pieredze lielākajos Latvijas mācību centros – NVA, finanšu institūcijā Altum, mācību centrā Dialogs. Četru mācību grāmatu līdzautore Zvaigzne ABC "Naudas pasaule".


ĪSS SATURA IZKLĀSTS:
 

1. Kas ir saimnieciskā darbība?
 
Saimnieciskās darbības (pašnodarbinātā) izveides nepieciešamība.
Kādiem kritērijiem atbilst saimnieciskā darbība. 
Saimnieciskās darbības reģistrācija.

2. Vienkāršā ieraksta grāmatvedība – ieņēmumu, izdevumu uzskaite.
 
Grāmatvedības organizēšana saimnieciskās darbības veicējiem  

3. Ieņēmumu izdevumu žurnāla aizpildīšana.

4. Nodokļu maksāšanas veidi, nodokļi un atskaites.

 
Iedzīvotāju ienākuma nodoklis no saimnieciskās darbības ienākuma
Mikrouzņēmumu nodoklis
Pievienotās vērtības nodoklis
Saimnieciskās darbības izbeigšana"Jauno komersantu skola" sadarbībā ar biznesa izglītības centru "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos apmācībām, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
Seminārs klātienē
E-seminārs tiešsaistē
Apmācības neklātienē