Praktiskais pārdošanas seminārs – meistarklase

24 IEMAŅAS, KAS JĀATTĪSTA KATRAM VEIKSMĪGAM PĀRDEVĒJAM – VISS NEPIECIEŠAMAIS SEKMĪGAM PĀRDOŠANAS REZULTĀTAM

 
 
Mūsdienās, kad ar pārdošanu ir saistīts teju ikviens uzņēmums, mūsu sabiedrība ir sadalīta pircējos un pārdevējos, kuri pastāvīgi mijiedarbojas viens ar otru. 

Visu tirdzniecības darījumu veiksme ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva būs šī sadarbība un cik kompetenta būs komunikācija ar klientiem. Jāņem vērā, ka katrā pārdošanas reizē klienti mēģina saprast, vai pirkums ir tā vērts, lai atvadītos no savas naudas. Protams, veiksmīga komunikācija ar klientu nav vienīgais tirdzniecības biznesa panākumu kritērijs, pirmkārt, svarīga ir paša produkta vai pakalpojuma kvalitāte.

 
Lai uzlabotu savas pārdošanas prasmes, ikvienam ir iespēja apmeklēt semināru “24 IEMAŅAS, KAS JĀATTĪSTA KATRAM VEIKSMĪGAM PĀRDEVĒJAM – VISS NEPIECIEŠAMAIS SEKMĪGAM PĀRDOŠANAS REZULTĀTAM”, kā ietvaros uzzināsiet mijiedarbības ar patērētājiem nianses un iepazīsieties ar pareizas komunikācijas piemēriem.

 

Semināra norises laiks: pēc pieprasījuma


Apmācību iespējas:


E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59 + PVN.
 
APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā. 
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 39 + PVN.


Semināra organizators: Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija". Cenā iekļauti apmācību materiāli.

Par dalību klātienes seminārā tiek izsniegta "Biznesa Akadēmija" apliecība drukātā formātā, bet neklātienes un tiešsaistes dalībniekiem – elektroniskā (PDF) formātā.

Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 

 

Apmācību lektore –
Sandra Zeltiņa – sociālo zinātņu maģistre ekonomikā. No 1994. gada nodarbojas ar uzņēmējdarbību, ir Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu koordinatore Latvijā, starptautisku projektu dalībniece un mācību līdzekļu līdzautore. Ir 20 gadu pieredze kā lektorei par uzņēmējdarbības tēmām, tai skaitā mārketingu, finansēm, projektu vadību un grāmatvedību. Daudzu gadu lektora pieredze lielākajos Latvijas mācību centros – NVA, finanšu institūcijā Altum, mācību centrā Dialogs. Četru mācību grāmatu līdzautore Zvaigzne ABC "Naudas pasaule".

“Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.SATURA IZKLĀSTS:

 
  • Izcilas pārdošanas prasmes; kā izzināt klientu vajadzības; kā pārliecinoši argumentēt un piedāvāt klientam savu produktu/pakalpojumu tā, lai klients tam piekrīt
  • Laika plānošana; pārdevēja ikdienas darbu kalendārs
  • Cik tālam laika periodam jāpērk plānotājs
  • Kad braukt pie klienta un kad nē; kā sarunāties ar katru klientu viņam saprotamā veidā;
  • Kā plānot maršrutu
  • Kā savu bonusa līmeni sasniegt pārliecinošāk; kā veikt pozitīvas izmaiņas pārdošanas procesā
  • Kas uzņēmumā ir Tava (pārdevēju/klientu apkalpot) rezultāta 'bīdītāji', kā ar viņu rokām 'kalt' savus panākumus
  • Kā strādāt ar atskaitēm; atskaite pa dienām un precēm
  • Kā vadītājs prasa nākošā gada ciparus – kā veidot savu pārdošanas gada plānu/budžetau (no kura gala sākt, ut)
  • Kā šo plānu pašam pārpildīt 
 

 Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/


Kontaktinformācija:
Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: [email protected]
 
 
 
 
 
 

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
E-seminārs tiešsaistē
Seminārs neklātienē