BIZNESA KARTE – lojalitātes sistēma uzņēmumiem un to klientiem

Ikviens no mums ir ieinteresēts veiksmīgā uzņēmuma darbībā, sakārtotā biznesa vidē un tajā, lai mūsu uzņēmumi būtu konkurētspējīgi ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un visā pasaulē. Lai pilnveidotu un uzlabotu biznesa vidi Latvijā, piešķirtu mūsu uzņēmumiem un to biznesa produktuem lielāku vērtību, kā arī, lai mudinātu sabiedrību sekot līdzi attīstības tendencēm un inovācijām, radīta īpaša lojalitātes  BIZNESA KARTE, kas kalpo gan kā zināma pazīšanās zīme biznesa aprindās, gan ir jauna pāreja uz inovatīvu uzņēmējdarbības attīstības modeli.

BIZNESA KARTE sniedz īpašas priekšrocības to īpašniekiem jeb klientiem, savukārt to dalībnieki ar lojalitātes kartes palīdzību var paaugstināt savu izaugsmes tempu, konkurētspēju un piešķirt savām precēm un pakalpojumiem vēl augstāku pievienoto vērtību.

Uzņēmumi tiek aicināti pieteikties BIZNESA KARTEI kā lojalitātes sistēmas dalībnieki un pievienoties jau tiem, kas izmantojuši iespēju veicināt savu klientu lojalitāti, piedāvājot tiem atlaides un citas priekšrocības. Vieni no pirmajiem, kas pievienojušies, ir BIZNESA KONFERENCES, kas pateicoties šai kartei, sniedz saviem klientiem iespēju apmeklēt tiešsaistes biznesa konferences ar 50% atlaidi. BIZNESA KARTES lojalitātes programmā iesaistījušies arī mācību centri SEMINĀRI.LV, BIZNESA AKADĒMIJA, NODOKĻU LIKUMDOŠANAS IZGLĪTĪBAS CENTRS, LIETVEDĪBAS MĀCĪBU CENTRS, BIZNESA SEMINĀRI un RĪGAS PSIHOLOĢIJAS SKOLA, kas kartes lietotājiem piešķir 25% atlaidi semināriem un apmācībām.

Tāpat ar BIZNESA KARTI iespejams saņemt 20% atlaidi pakalpojumiem sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrā SDTIC un personāla atlases un apmācību centrā WORKING.LV.

Tā ir iespēja ne tikai uzņēmumiem kļūt pievilcīgākiem klientu acīs, bet arī visiem tiem, kuri vēlas izmantot pakalpojumus vai iegādāties preces ar īpašu atlaidi. BIZNESA KARTI var iegūt ikviens, kuriem ir saistoši šīs lojalitātes programmas dalībnieku piedāvātās preces un pakalpojumi.
 
Ikviens uzņēmums tiek aicināts pieteikt savus biznesa produktus BIZNESA KARTEI un ar uzviju atpelnīt dalību programmā!

Katrs lojalitātes sistēmas dalībnieks saņem BIZNESA KARTES eID sertifikātu ar tam piešķirtu kartes unikālu numuru, vārdu un uzņēmumu. 

BIZNESA KARTES informatīvie partneri ir Nacionālā Mediju grupa, kas BIZNESA KARTES dalībniekiem piedāvā arī īpašas publicitātes iespējas.Nekavējies! Kļūsti par lojalitātes programmas BIZNESA KARTES dalībnieku vai kartes īpašnieku! Saņemt karti Jūs varat par brīvu, iegādājoties preces vai pakalpojumus, kurus piedāvā BIZNESA KARTES sadarbības partneri, vai arī iegādāties atsevišķi par 49 eiro. Kartes derīguma termiņš - 6 mēneši.Tālrunis +371 20300103
E-pasts: [email protected]

Lai pieteiktos BIZNESA KARTEI, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
Karšu skaits