BIZNESA VADĪBA 2022
 

Uzņēmējdarbībai ir tā joma, kura visbiežāk tiek pakļauta dažādiem izaicinājumiem, tai skaitā izmaiņām darba tirgū, ekonomiskās krīzes sekām, dažādiem valdības lēmumiem, nodokļu izmaiņām un nepieciešamībai sekot līdzi likumdošanai. Var teikt, ka šeit viss mainās ik uz soļa, tāpēc uzņēmējiem ir izšķiroši svarīgi sekot līdzi pārmaiņām un sagatavoties tām savlaicīgi, lai neciestu to attīstība un izaugsmes plāni.

Biznesa konference “BIZNESA VADĪBA 2022” meklēs atbildes uz tādiem jautājumiem – kā attīstīties straujāk, kā izmantot inovācijas un izaicinājumus savā labā, kā palīdzēt uzņēmumiem pelnīt vairāk un ko darīt, lai uzņēmumi būtu gatavi gaidāmajām pārmaiņām?


🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences

 


Konferences galvenie jautājumi:

Kā krīze ietekmējusi sabiedrības finanses, kāda šobrīd ir situācija kredītu jomā, kā attīstās pasaules finanšu sistēma un ko finanšu un investīciju nozarē varam gaidīt 2022. gadā.

Konferencē būtiskākie jautājumi tiks vērsti uz naudu, finansēm un kredītu, jo tie ir viens no mūsdienu civilizācijas pastāvēšanas balstiem. To apgrozība ļauj apvienot nepārtrauktā procesā iekšzemes kopprodukta ražošanu, sadali un patēriņu. Tiek uzskatīts, ka aizdevums var būt efektīvs veids, kā saņemt finansiālu palīdzību, kad tā nepieciešama, bet tikai tad, ja tā tiek izmantota pareizi.Norises laiks: 24. martā no plkst. 12.00–14.00
Norises veids: TIEŠSAISTE
Moderators – Egīls Zariņš.


KONFERENCES PROGRAMMA:

 
12:00-12:05 - konferences vadītājs Egils Zariņš - konferences atklāšana un ievadruna


12:05-12:20 - Andrejs Cekuls - LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Vadībzinātnes nodaļas vadītājs, profesors - "Biznesa vadīšanas izaicinājumi pārmaiņu laikā"

Plašāk par to, ka šobrīd strauji pieaug informācijas un komunikācijas tehnoloģiju infrastruktūras izmantošana, kas palielina iekšējo resursu mobilizāciju, infrastruktūras finansēšanu un integrācijas procesus. Par to, no kā ir atkarīga organizācijas attīstība un kapēc organizācijas, kuras integrē uz nākotni orientētas pieejas, pieņem ātrākus lēmumus un ar lielāku pārliecību risina sarežģītas, iepriekš grūti risināmas problēmas, nodrošinot savu izaugsmi.


12:25-12:40 Elīna Miķelsone - RTU, Banku augstskolas, RISEBA, RSU, BVK lektore un pētniece, PostDoc Idea Innovation Institute, inovāciju un radošās domāšanas eksperte - "Rezultatīva ideju vadība"

Plašāka informācija par ideju vadību, – par to, kā radīt idejas un vai idejas var vadīt? Kā radīt vairāk un labākas idejas, lai tās pārvēstu inovācijās? Kādas konkrētas ideju vadības izmantot? Tāpat prezentācijas laikā dalībniekiem tiks dāvāta iespēja apgūt praktiskas metodes, ko varēs nekavējoties izmēģināt savos uzņēmumos.


12:45-13:00 Normunds Reips - organizācijas vadības un attīstības konsultants - "LEAN principi biznesa vadībā krīzes apstākļos"

Ieskats LEAN sistēmas iespējās, kas palīdz palielināt preču un pakalpojumu vērtību, vienlaikus samazinot resursu izlietojumu. Par to, kā ar LEAN palīdzību paaugstināt uzņēmuma efektivitāti, un kā veiksmīgi tikt "uz zaļa zara" arī krīzes apstākļos.


13:05-13:20 - Didzis Kalējs - Garmtech pārstāvis, biznesa analītiķis - "Digitālā šodiena un rītdiena. Vai uzņēmumi tam ir gatavi? Digitālo risinājumu izveide, attīstība un pielāgošana katra uzņēmuma individuālajām vajadzībām"

E-komercija aizņem arvien lielāku vietu mūsu ikdienas dzīvē. Kompānija GARMTECH, veicot aptaujau starp saviem 5000 klientiem, ir izanalizējusi un apkopojusi aktuālākās šīs nozares iezīmes. Viena no galvenajām lietām, kapēc klienti paliek un atgriežas pie Jums ir lapas ielādes ātrums, par ko arī stāstīsim prezentācijā.


13:25-13:40 Signe Enkuzena - Biznesa vadības koledžas direktore - "Bez cīņas nav uzvaras: Biznesa vadības koledžas pārmaiņas un izaugsme"

Biznesa vadības koledžas privātas augstākās izglītības iestādes straujās izaugsmes cēloņu analīze. Plašāks ieskats tajā, kā ārpakalpojuma sniedzējs var kļūt par biznesa administratīvo vadītāju un kopā ar lielisku komandu četru gadu laikā koledžu attīstīt par studentu skaita ziņā lielāko koledžu Latvijā. Par to, kāda nozīme panākumos ir attīstības stratēģijai un uzdevumiem, augstas veiktspējas komandai, pārmaiņu vadībai un organizācijas kultūrai.


13:45-14:00 Elīna Šķista - AVER Real Estate nekustamo īpašumu aģente - "Kā uzņēmējam reaģēt uz straujām tirgus izmaiņām - nekustamā īpašuma nozares piemērs"

Skatījums uz to, kā uzņēmējam reaģēt uz straujām tirgus izmaiņām. Par to, kā mainās situācija nekustamā īpašuma tirgus uzņēmējam, un kā situācija mainās uzņēmējam, kurš ir gan biroja, gan komerctelpu nomnieks. Kā rīkoties brīdī, kad strauji mainās situācija, kādus priekšdarbus veikt un kā sagatavoties, kā veiksmīgāk iziet no šādas tirgus "turbulences".

 
🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences


🔰 DALĪBAS MAKSA:
 
  • Dalībnieka karte 1 personai – 99 EUR
 
  • Dalībnieka VIP karte 1 personai – 199 EUR
- Papildus publicitāte biznesa konferences laikā un tās atspoguļojumā medijos.

🍒Speciālās cenas piedāvājums uzņēmumiem, piesakot vairāk nekā 10 dalībniekus! Lai to saņemtu, lūdzam sazināties ar konferences organizatoriem.

👉Lai reģistrētos konferencei, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.


Biznesa konferences
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: 20355559

Lai reģistrētos biznesa konferencei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits