Praktiskais seminārs

Aktuālais darba tiesībās – darba likuma praktiska pielietošana ikdienā un tās problemātika

 
Ikviens uzņēmējs, kuram rūp savs bizness, būs gatavs darīt visu tā labklājības un attīstības labā. Un ne vienmēr tas nozīmē tikai spodrināt uzņēmuma tēlu sabiedrībā. No sākuma ir jāparūpējas par uzņēmuma iekšējo kārtību. Lai arī esat darba devējs, direktors vai īpašnieks – viens to nespēsiet paveikt.  Taču spēsiet kopā ar pārējiem darbiniekiem. Viens no obligātajiem punktiem ceļā uz sakārtotu un drošu uzņēmuma iekšējo sistēmu ir pārzināt savus kā darba devēja pienākumus un ievērot tos attiecībā uz katru pieņemto darbinieku. 

Kā teicis viens no veiksmīgākajiem uzņēmējiem pasaulē, Ričards Brensons: ‘’Klienti nav galvenie. Galvenie ir darbinieki. Ja rūpēsieties par darbiniekiem, tie rūpēsies par klientiem’’. Tieši tāpēc ir tik svarīgi zināt katru likumu, gan par tiesībām, gan pienākumiem, kurš var ietekmēt Jūsu darbinieku labsajūtu darba ikdienā un produktivitāti. Šāda darba likuma esamība nevienam nav svešs fakts, tomēr ne visi apzinās, ka tā neievērošana var novest pie dažādiem riskiem un pret to attiecas diez gan vieglprātīgi. Ik viens neievērots un pārkāpts punkts var novest pie dažādu sodu piemērošanas, kas savukārt var kaitēt jūsu uzņēmumam un karjeras tālākai attīstībai. Kā izvairīties no šādas situācijas? Kādi ir obligātie likuma punkti, kas jāievēro attiecībā uz nodarbināto? Par to un citām darba devējam aktuālām situācijām seminārā.
 

Semināra norises laiks: 24. maijā no plkst. 10:00-13:00


Reģistrācijas iespējas dalībai seminārā:

SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.
Dalības maksa – tikai EUR 79 + PVN.

Semināra organizators: biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija". Cenā iekļauti apmācību materiāli.
Par dalību apmācībās tiek izsniegta biznesa izglītības centra "Biznesa Akadēmija" apliecība.


Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 
 “Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.
 Apmācību lektore – Diāna Grīnberga – praktizējoša juriste darba tiesībās, darba aizsardzībā, administratīvā pārkāpuma un administratīvā procesā. Pasniedzējai ir 10 gadu pieredze Valsts darba inspekcijā, tai skaitā pieredze Juridiskās nodaļas vadītājas amatā. Ikdienā konsultē uzņēmējus un fiziskās personas darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības normatīvo aktu piemērošanā, pārstāv klientu intereses valsts iestādēs un tiesās administratīvo pārkāpumu lietās un administratīvajos procesos. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā.
 
ĪSS SEMINĀRA PROGRAMMAS APSKATS:

 
  • Darba līguma un grozījumu pareiza noformēšana, biežākās nepilnības darba līguma noformēšanā, to nozīme turpmākajās darba tiesiskajās attiecībās un iespējamos darba strīdos;
  • Darba līguma nosacījumi, ja darbs tiek veikts attālināti;
  • Dīkstāve, neparedzēta darba veikšana un papildu darbs;
  • Darba samaksas, tai skaitā piemaksas, slimības naudas un ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma, izmaksa. Ieturējumi no darba samaksas.

Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/


Kontaktinformācija:
Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: [email protected]

Lai pieteiktos darba tiesību semināram, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits