Izglītojoši praktiska nodarbība attālinātā darba veicējiem

"Strādājam attālināti. Kā nodrošināt efektīvu darba procesu? Kā izvairīties no noguruma un saglabāt psiholoģisko tonusu?"

Jau vairāk kā gadu pasaulē valdošās pandēmijas dēļ darba dzīvē ir parādījies vēl viens stresors – attālinātais darbs. Nav noslēpums, ka arī pirms pandēmijas darba vide bija viens no lielākajiem stresa izraisītājiem un līdz ar to psihiskās veselības ietekmētājiem. Jau gadu strādājam citādi. Ko esam iemācījušies un ko vēl vajadzētu apgūt, lai attālinātais darbs kļūtu par psihiskās veselības veicinātāju, nevis grāvēju?

Šajā izglītojoši praktiskajā nodarbībā atbildi uz šo jautājumu meklēsim 3 jomu mijiedarbībā. Kādas ir mūsu domas, emocijas un sajūtas, strādājot attālināti? Kā domas, emocijas un sajūtas ietekmē psihisko veselību? Strādāsim ar bažām par nākotni, spēju iedzīvoties tagadnē un miera salīgšanu ar pagātni. Būs iespēja praktiski piedzīvot vizualizāciju un radīt sev resursu avotu, kas pavisam noteikti būs atbalsts pozitīvas mentālās veselības veicināšanā arī turpmāk.


Apmācību norises laiks: pēc pieprasījuma
 
 
E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā, pēc dalībnieka vēlmēm – pieejams arī tikai skatītāja režīms. Cenā iekļauti apmācību materiāli.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59 + PVN.

Apmācību organizators: biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija". 

Par dalību apmācībās tiek izsniegta 
"Biznesa Akadēmija" apliecība PDF formātā.

Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 


“Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.

Apmācību vadītāja: 
Inta Santa – pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja / koučs. Cilvēku attīstība ir interesējusi jau kopš 1996. gada, kad uzsākusi psiholoģijas studijas. Strādā individuāli, ar komandām, vada seminārus. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojas kopš 2010. gada un ir nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju – PCC (ICF). Kopš 2014. gada ir starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere. Šobrīd turpina psiholoģijas studijas RSU maģistrantūrā. 

Nav noslēpums, ka vadītāja ikdienas pienākumu klāstā ir iespējams iekļaut vairāk, nekā iespējams izdarīt. Kā rīkoties, ja jūtat, ka darāt par daudz? Kā zināt, kam un ko uzticēt... ja pieredze liecina, ka ne vienmēr uzticība ir vainagojusies ar rezultātiem? Pavisam vienkārši – saprast cilvēka personību un to, kas viņu motivē. Šķiet sarežģīti? Šajās divās nodarbībās dalībnieki iepazīsies ar sistēmu, kuru efektīvi izmantojot, iegūs ne tikai daudz vairāk laika saviem tiešajiem pienākumiem, bet arī  ieguldījumu savas personības pilnveidei. Nodarbības ietvaros pasniedzēja izskaidros pasaules, iespējams, senāko personības tipoloģiju un to, kā šīs zināšanas pielietot vēlamā deleģēšanas rezultāta iegūšanai.


NODARBĪBAS SATURS:

  • Teorētisks ieskats tēmā un pētījumos par to;
  • Praktiski uzdevumi domu, emociju un sajūtu apzināšanai un līdzsvarošanai;
  • Mierpilna un uz pieredzes integrāciju orientēta vizualizācija.

Dalībnieku ieguvumi:
 
  • Zināšanas par domu, emociju un sajūtu ietekmi uz psihisko veselību;
  • Iespēja atklāt pašiem savu vājāko punktu pozitīvas psihiskās veselības saglabāšanā, strādājot attālināti;
  • Praktiski instrumenti, kā saglabāt un vairot pozitīvu psihisko veselību, strādājot attālināti;
  • Mierpilni un līdzsvaroti pavadīta laika pieredze.

 


Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos izglītojoši praktiskai nodarbībai attālinātā darba veicējiem, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums (ja ir)
Tālrunis
E-pasts