Elektroniskie dokumenti grāmatvedībā - kas par to jāzina katram grāmatvedim.

 

Kas ir elektroniskais dokuments un kā to saglabāt? Tas ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, ar kuriem saskaras grāmatveži savā darbā. Jo skaidrs, ka arī elektroniski sagatavoti un nosūtīti materiāli var tikt uzskatīti par dokumentiem vai to atvasinājumiem, ja ir izpildītas attiecīgo noteikumu prasības, piemēram, ir iespēja pārliecināties par elektroniskā dokumenta sagatavotāja / sūtītāja identitāti. Taču jautājumi aizvien ir daudz, jo grāmatvedībā likumi bieži mainās un rodas jaunas neskaidrības par to, kā elektronisko dokumentu noformēt un saglabāt.

Lai sniegtu plašāku informāciju par elektroniskajiem dokumentiem, tiek rīkots aktuāls seminārs “Elektroniskie dokumenti grāmatvedībā”.

Semināra ietvaros tiks apskatītas tēmas par attaisnojuma dokumentiem, elektroniskajiem rēķiniem un līgumiem, aktiem, bankas izrakstiem, elektronisko parakstu un pavadzīmēm, kā arī par elektronisko iesniegumu, rīkojumu, inventarizācijas dokumentiem, PVN rēķiniem, elektroniskajiem dokumentiem arhīvā, kā arī tiks aplūkoti citi jautājumi par elektroniskiem dokumentiem.
Semināra norises laiks: 7. septembrī no plkst. 10:00 - 12:00
 

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms, pieejami mācību materiāli. Dalības maksa – tikai EUR 79 + PVN Latvijas Grāmatvedības kluba biedriem - PAR BRĪVU!
 

 Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 


Kursu vadītāja: Jadviga Neilande – sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi.

Jadviga Neilande aktīvi iesaistījusies ne vien uzņēmumu konsultēšanā, bet ir arī izdevuma “Nodokļi un Komercija” redaktore un LR Saeimas budžeta un finanšu komisijas un LR Ekonomikas ministrijas Mikronodokļa likuma izstrādes darba grupas dalībniece.

Tas ļauj nemitīgi sekot līdzi visām nodokļu likumdošanas aktualitātēm, ka arī pārstāvēt uzņēmumu pozīcijas pārvaldībā. Iegūtās zināšanas grāmatvedības un finansista specialitātēs, kā arī zināšanu pilnveide kursos ļauj sniegt konsultācijas uzņēmumiem to grāmatvedības sakārtošanā, dodot padomus, kā optimizēt līdzekļus atbilstoši biznesa specifikai.
 APMĀCĪBU SATURS:Attaisnojuma dokumenti;
Elektroniski rēķini;
Iekšējie attaisnojuma dokumenti;
Elektronisks līgums;
Elektroniski akti;
Bankas izraksts;
Elektronisks paraksts un tā veidi;
Elektroniskas pavadzīmes;
Elektroniskas kvītis;
Elektroniskas iekšējās atskaites un pārskati;
Elektronisks iesniegums;
Elektronisks rīkojums;
Paraksts uz plaukstdatora;
Elektroniski inventarizācijas dokumenti;
Elektronisks PVN rēķins;
Elektroniski dokumenti arhīvā;
Elektroniski kases dokumenti;
Elektroniski protokoli;
Kādos dokumentos un kur nedrīkst būt elektronisks paraksts;
Citi jautājumi par elektroniskiem dokumentiem.

Tālrunis papildus informācijai: 20355559; e-pasts: [email protected]

 

Lai pieteiktos elektronisko dokumentu semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits