Praktiskais seminārs

GRĀMATVEDĪBAS POLITIKAS PAREIZA PLĀNOŠANA UN ĪSTENOŠANA UZŅĒMUMĀ

 
Grāmatvedība šodien ir viena no pieprasītākajām profesijām – jebkurā, pat vismazākajā firmā, obligāti ir jābūt grāmatvedim. Šīs profesijas pārstāvim ir vairāki būtiski uzdevumi, tai skaitā aprēķināt darba algas darbiniekiem, veikt budžetu un nodokļu aprēķinus, pašizmaksas un produkcijas aprēķinus, kā arī pārvaldīt nodokļu un finanšu likumdošanu. 

Biroja un personāla vadītāji, kā arī grāmatveži veido karjeru pamazām, bet kas tad īsti ir vajadzīgs, lai šo karjeras kāpumu uzsāktu? Praktiskais seminārs "GRĀMATVEDĪBAS POLITIKAS PAREIZA PLĀNOŠANA UN ĪSTENOŠANA UZŅĒMUMĀ" piedāvā sekot līdzi jaunumiem likumdošanas grāmatvedības uzskaites un nodokļu jautājumos. Seminārā būs iespēja uzzināt, kā pareizi plānot un īstenot grāmatvedības politiku uzņēmumā, visu par finanšu un vadības pārskatiem, bilanci un naudas plūsmu, kā arī to, kā veidot atskaites un darboties EDS sistēmā.

Praktiskais seminārs palīdzēs uzlabot nepieciešamās zināšanas un pavers jaunas izaugsmes iespējas.

Semināra dalībnieki iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot savus un uzņēmuma panākumus un ieņēmumus.
 

Semināra norises laiks: 2. septembrī no plkst. 17.00–20.00


Apmācību iespējas:
 
E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59 + PVN.

APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 39 + PVN.


Semināra organizators: biznesa izglītības centrs "Biznesa Semināri". Cenā iekļauti apmācību materiāli.

Par dalību apmācībās tiek izsniegta biznesa izglītības centra "Biznesa Semināri" apliecība elektroniskā (PDF) formātā.
 
 


Apmācību lektore – Sandra Zeltiņa – sociālo zinātņu maģistre ekonomikā. No 1994. gada nodarbojas ar uzņēmējdarbību, ir Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu koordinatore Latvijā, starptautisku projektu dalībniece un mācību līdzekļu līdzautore. Ir 20 gadu pieredze kā lektorei par uzņēmējdarbības tēmām, tai skaitā mārketingu, finansēm, projektu vadību un grāmatvedību. Daudzu gadu lektora pieredze lielākajos Latvijas mācību centros – NVA, finanšu institūcijā Altum, mācību centrā Dialogs. Četru mācību grāmatu līdzautore Zvaigzne ABC "Naudas pasaule".
“Biznesa semināri” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk kā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.


ĪSS SATURA IZKLĀSTS:
 
  • Grāmatvedība – finanšu un vadības pārskati, bilance, naudas plūsma, atskaites, EDS;
  • Vienkāršā ieraksta grāmatvedība – pašnodarbinātajiem, IK, biedrībām un nodibinājumiem; 
  • Divkāršā ieraksta grāmatvedība – SIA; 
  • Cenu veidošanas metodes.

 

Semināra ietvaros ikvienam būs iespēja iepazīties ar to, kā pareizi veidot grāmatvedības atskaites un pārvaldīt citus svarīgus finanšu dokumentus (pārskatus, bilances). Tiks skaidrots, ar ko atšķiras vienkāršā ieraksta grāmatvedība no divkāršā ieraksta. Tāpat tiks apskatīts, kā sastādīt rēķinus, līgumus un aktus. Plašāk tiek apskatīti arī jautājumi par degvielas aprēķinu, pašizmaksu un cenas veidošana.

Seminārs būs noderīgs gan tiem, kuri strādā par grāmatvedi, gan tiem, kuri nolēmuši kļūt par pašnodarbināto vai individuālo komersantu vai dibināt savu SIA. No apmācību programmas uzņēmumi iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot uzņēmuma panākumus un ieņēmumus.

Grāmatvedības pasaule interesanta un aizraujoša, mēģināsim kopā to izzināt!
 


Biznesa izglītības centrs “Biznesa Semināri”
Tālrunis: 20355559
E-pasts: info@seminari.lv​

 
 
 

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
E-apmācības tiešsaistē
Apmācības neklātienē