Motivējošs un stiprinošs iedvesmas seminārs:
 
“Kā tikt galā ar emociju karuseli sevī? Emocionālais stāvoklis un nomāktība – kā uzlabot savu emocionālo veselību un no jauna just dzīvesprieku”

Ņemot vērā pasaulē un Latvijā notiekošo gan saistībā ar pandēmiju, gan Ukrainas karu un katra personīgajiem pārdzīvojumiem, nav pārsteidzoši, ka ievērojami pasliktinājusies iedzīvotāju emocionālā labsajūta, tiem biežāk izjūtot tādas emocijas kā nomāktība un raizes. Lai arī izjust dažādas emocijas, tai skaitā negatīvas, ir normāli un dažreiz pat nepieciešami, tomēr ikvienam no mums jāturpina veiksmīgi mijiedarboties ar citiem cilvēkiem gan darbā, gan mājās. Kā tikt galā ar emociju karuseli un parūpēties par savu emocionālo veselību, uzzināsiet apmeklējot praktisko ekspress tiešsaistes nodarbību “Kā tikt galā ar emociju karuseli sevī? Emocionālais stāvoklis un nomāktība – kā uzlabot savu emocionālo veselību un no jauna just dzīvesprieku”.  

Nodarbības dalībniekiem būs iespēja rast atbildes uz jautājumiem – kā spēt turpināt strādāt un dzīvo traumatiskas pasaules situācijas apstākļos? Kā tikt galā ar paaugstinātu spriedzi? Kā rast emocionālu līdzsvaru? Kā sakārtot savas domas un parūpēties par sevi?  

Šī ir unikāla iespēja ne tikai apmeklēt nodarbību, kas palīdzēs Jums atslābināties, uzlabot garastāvokli un mazināt stresu, iemācoties tikt galā ar spriedzi sevī, bet arī pašam novērtēt nodarbībā iegūtās zināšanas. Proti, par nodarbību varēsiet maksāt pēc tās, vadoties pēc saviem ieguvumiem un sajūtām.
 

Apmācību norises laiks: 23. maijā no plkst. 15.00–16.30

 
Reģistrācijas iespējas dalībai seminārā:

BRĪVA CENA! Šis ir maksas seminārs, taču reģistrējoties tam, organizatori Jums nāk pretī un piedāvā dalības maksu veikt tikai PĒC dalības tajā. Katrs semināra dalībnieks var noteikt pats dalības maksas summu, robežās no 1 līdz 100 eiro, pamatojoties uz semināra programmas vērtējumu un saņemtajiem individuālajiem ieguvumiem no dalības tajā. 
 

Apmācību organizators: biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija". Cenā iekļauti apmācību materiāli. 
Par dalību apmācībās tiek izsniegta 
"Biznesa Akadēmija" apliecība.


Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 
Apmācību lektore – Mg.psyhol. un Mg.publ.relat. Anita Rošāne – profesionāla pasniedzēja, kura katru tikšanos ar auditoriju padara par neaizmirstamu emociju un zināšanu apmaiņu. Pēc katras lekcijas klausītāji iegūst kādu sev vērtīgu atziņu, jūtas iedvesmoti, bagātināti un pacilāti – gatavi jauniem izaicinājumiem! Pasniedzēja ir organizāciju psiholoģe, kura papildina savu kvalifikāciju profesiju jeb amatu psiholoģijā, kā arī ieguvusi otro izglītību sabiedriskajās attiecībās. Vada nevalstisko organizāciju. Pēdējo desmit gadu laikā sekmīgi novadījusi aptuveni 1500 pasākumu. Sadarbības partneri: NVO alianse, NORDEA biznesa skola, Nodarbinātības Valsts aģentūra, Valsts reģionālās attīstības ministrija, Valkas, Aizkraukles un Ķeguma novada pašvaldības, SIA GMG grupa u.c. 


“Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.


SATURA IZKLĀSTS:

 
 • Kā spēt turpināt strādāt un dzīvot, traumatiskas pasaules situācijas apstākļos, jeb “guilty survive”;
   
 • Kā būt un neapjukt? Paaugstināta spriedze – ieilgusī globālā veselības krīze un ģeopolitiskā situācija;
   
 • Stop pieeja. Prāta un emociju saskaņošana, emocionālā līdzsvara rašanas ieteikumi;
   
 • Prāta tīrība – ko domāt un kā domāt?
   
 • Prāta higiēna – parūpēties par sevi, lai rūpētos par citiem, nevis par Tevi;
   
 • Līdzsvara aplis un ikdienas rituāli.
 

IEGUVUMI: Konkrēta informācija un iedvesma, rīki un tehnikas, kā pašam, bez specifiskām zināšanām un dārgu speciālistu apmeklēšanas, darīt savu ikdienu gaišu, līdzsvarotu un harmonisku!

 

Kontaktinformācija:
Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis: 20355559
E-pasts: [email protected]

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits