MĀRKETINGS UN KOMUNIKĀCIJA 2022


Jau kopš pašiem uzņēmējdarbības pirmsākumiem biznesa attīstība ir gājusi roku rokā ar mārketingu un spēju piesaistīt klientus, izmantojot veiksmīgu mārketinga stratēģiju. Uzņēmums, kas spēj nodrošināt sev veiksmīgu mārketingu ir gan konkurētspējīgs, gan vislabāk sasniedz savus nospraustos mērķus, tostarp veicina pārdošanas apjomu pieaugumus. Vienlaikus neapšaubāmi, ka tendences mainās arī mārketingā – īpaši mārketingu un komunikāciju ietekmējis Covid-19, kā rezultātā pieaugusi digitalizācijas un sociālo tīklu nozīme. Kā uzsver eksperti – uzņēmumi ir bijuši spiesti pielāgoties jaunajai, attālinātajai” pieredzei un komunikācijai ar klientiem.

Kas nozari sagaida 2022. gadā? Biznesa konferencē “MĀRKETINGS UN KOMUNIKĀCIJA 2022” eksperti runās par mārketinga izaicinājumiem 2022. gadā, to, kā Covid-19 ir ietekmējis mārketinga nozari un veidu, kā uzņēmumi komunicē ar klientiem.

Konferencē tiks apspriestas arī jaunākās mārketinga un komunikācijas aktualitātes, mārketinga un komunikācijas iespējas un problēmas, tiks runāts par to, kā pilnveidot un novērtēt mārketinga darbības, kā arī to, kā uzlabot izpratni par mārketingu kā procesu.🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences
Konferences galvenie jautājumi:

Konferencē “MĀRKETINGS UN KOMUNIKĀCIJA 2022” tiks apspriestas jaunākās mārketinga un komunikācijas aktualitātes, mārketinga un komunikācijas iespējas un problēmas, tiks runāts par to, kā pilnveidot un novērtēt mārketinga darbības, un to, kā uzlabot izpratni par mārketingu kā procesu. Ieskatīsimies aktuālākajās prognozēs un tendencēs. Norises laiks: 12. maijā no plkst. 12.00–16.00
Norises veids: TIEŠSAISTE
Moderators – Egīls Zariņš.KONFERENCES PROGRAMMA:

 
Biznesa konferences referenti un programma šobrīd atrodas saskaņošanas procesā.

🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences


🔰 DALĪBAS MAKSA:
 
  • Dalībnieka karte 1 personai – 99 EUR
 
  • Dalībnieka VIP karte 1 personai – 199 EUR
- Papildus publicitāte biznesa konferences laikā un tās atspoguļojumā medijos.

🍒Speciālās cenas piedāvājums uzņēmumiem, piesakot vairāk nekā 10 dalībniekus! Lai to saņemtu, lūdzam sazināties ar konferences organizatoriem.

👉Lai reģistrētos konferencei, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.


Biznesa konferences
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: 20355559

Lai reģistrētos biznesa konferencei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits