50 veidi stresam un izdegšanas sindromam –
kā to atpazīt un novērst?Pastāv daudzi faktori, kas spēj ievērojami samazināt darba produktivitāti, taču viens no nopietnākajiem iemesliem ir stress. Nav noliedzams, ka mūsdienās ikvienā profesijā nākas sastapties ar izdegšanas sindroma priekšnoteikumiem, ko veicina atbildīgs darbs, lielas prasības, pārāk liela darba slodze, mazs sociālais atbalsts vai neatbilstošs materiālais un garīgais atalgojums. Turklāt nereti vien pārlieku liels stress var novest arī pie izdegšanas, kas savukārt atstāj graujošu ietekmi uz cilvēka veselību.

Lai novērstu speciālistu izdegšanu un iemācītu saudzēt savus resursus kvalitatīvam darba rezultātam, ikvienam būs iespēja apmeklēt semināru “50 veidi stresam un izdegšanas sindromam – kā to atpazīt un novērst?”, kas norisināsies jau 18. septembrī.

Semināra ietvaros būs iespēja uzzināt, kas ir stress un vai iespējams no tā izvairīties? Tiks apskatīti biežākie stresori un individuālās personības iezīmes, kā arī pievērsta uzmanība jautājumam par profesionālo izdegšanu un produktivitāti.
 
Semināra apmeklētājiem būs iespēja apgūt stresa cēloņus, izpausmes un sekas, noteikt individuālo stresa līmeņa diagnostiku, izprast sevi un iemācīties regulēt emocijas. 
Semināra norises laiks: 18. septembrī, plkst. 10:00 - 12:30

 
E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā.
DALĪBAS MAKSA – tikai EUR 79 + PVN / *Personāla vadītāju kluba biedriem – bez maksas.

 

 Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/

 

Apmācību vadītāja – Mg.psyhol. un Mg.publ.relat. Anita Rošāne – personāla vadītāju kluba (PVK) vadītāja, eksperte, kura katru tikšanos ar auditoriju padara par neaizmirstamu emociju un zināšanu apmaiņu. Pēc katrām apmācībām klausītāji iegūst kādu sev vērtīgu atziņu, jūtas iedvesmoti, bagātināti un pacilāti – gatavi jauniem izaicinājumiem! Pasniedzēja ir organizāciju psiholoģe, kura papildina savu kvalifikāciju profesiju jeb amatu psiholoģijā, kā arī ieguvusi otro izglītību sabiedriskajās attiecībās. Vada nevalstisko organizāciju. Pēdējo desmit gadu laikā sekmīgi novadījusi aptuveni 1500 pasākumu.  
 SEMINĀRA PROGRAMMĀ:

• Kas ir stress un vai iespējams no tā izvairīties

• Biežākie stresori un individuālās personības iezīmes

• Profesionālā izdegšana – kā to pamanīt sevī un citos.

• Izdegšanas etapi un profilakse.

• Produktīvitāte un bioloģiskais ritms.

Tālrunis papildus informācijai: 20355559; e-pasts: [email protected]
 


 

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits
Esmu Personāla vadītāju kluba biedrs