Nodokļu piemērošana tūrisma pakalpojumiem un viesu izmitināšanas mītnēm

 
Turpinoties aktīvai tūrisma sezonai, arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta arī jautājumam par nodokļu piemērošanu tūrisma pakalpojumiem un viesu izmitināšanas mītnēm. Ikvienam uzņēmumam jānodrošina viesu izmitināšanas pakalpojumu sniegšanu atbilstoši tūrismu regulējošajiem normatīvajiem aktiem, taču arī tie nereti mēdz mainīties. Tā, piemēram, no 2023. gada Rīgā ieviesta nodeva par atpūtnieku un tūristu uzņemšanu jeb tā sauktā tūristu nodeva. Tāpat jaunas aktualitātes vērojamas PVN piemērošanā.

Lai sniegtu izsmeļošu informāciju par šo jomu tiek rīkots īpašs seminārs “Nodokļu piemērošana tūrisma pakalpojumiem un viesu izmitināšanas mītnēm.”

Semināra ietvaros ikvienam būs pieejama informācija par PVN piemērošanu tūrisma režīmam, par apliekamajiem darījumiem un citiem tematiem. Tāpat būs iespēja gūt atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem par PVN likmes piemērošanu, tai skaitā – kad var atskaitīt priekšnodokli? Kad priekšnodokli neatskaita? Kad nevajag kases aparātu? Semināra norises laiks: 13. septembrī no plkst. 13:00 - 15:00
 

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms, pieejami mācību materiāli. Dalības maksa – tikai EUR 79 + PVN Latvijas Grāmatvedības kluba biedriem - PAR BRĪVU!
 

 Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/

Kursu vadītāja: Jadviga Neilande – sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi.

Jadviga Neilande aktīvi iesaistījusies ne vien uzņēmumu konsultēšanā, bet ir arī izdevuma “Nodokļi un Komercija” redaktore un LR Saeimas budžeta un finanšu komisijas un LR Ekonomikas ministrijas Mikronodokļa likuma izstrādes darba grupas dalībniece.

Tas ļauj nemitīgi sekot līdzi visām nodokļu likumdošanas aktualitātēm, ka arī pārstāvēt uzņēmumu pozīcijas pārvaldībā. Iegūtās zināšanas grāmatvedības un finansista specialitātēs, kā arī zināšanu pilnveide kursos ļauj sniegt konsultācijas uzņēmumiem to grāmatvedības sakārtošanā, dodot padomus, kā optimizēt līdzekļus atbilstoši biznesa specifikai.
 APMĀCĪBU SATURS:

PVN piemērošana vispārējā kārtībā.

PVN piemērošana tūrisma mītnēm.

PVN īpašā kārtība tūrisma pakalpojumiem.

Apliekamie darījumi.

Piemērojamās PVN likmes.

Kādai vērtībai piemēro PVN?

Kad var atskaitīt priekšnodokli?

Kad priekšnodokli neatskaita?

Tūrisma darījumu uzrādīšana PVN deklarācijā.

IIN piemērošana lauku tūrismam.

Telpu īre, telšu vietu noma.

Gidu pakalpjumi.

Kad nevajag kases aparātu?

 

Tālrunis papildus informācijai: 20355559; e-pasts: [email protected]

 

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits
Esmu Latvijas Grāmatvedības kluba biedrs