Intensīvais praktiskais seminārs

PĀRDOŠANAS MEISTARĪBAS SKOLA

VISS NEPIECIEŠAMAIS NO A LĪDZ Z AUGSTIEM REZULTĀTIEM KATRAM SEKMĪGAM PĀRDEVĒJAM

 
 
Nenoliedzami, ikvienā uzņēmējdarbības sfērā šodien valda saspringta konkurence. Tā liek uzņēmumiem nemitīgi censties patērētājiem piedāvāt visplašāko preču klāstu par vislabākajām cenām un attīstīties. Nepārprotami, tas, ka šī brīža darba konkurences apstākļos ikvienam ir nepieciešams uzlabot savas prasmes un paaugstināt kompetences, it īpaši pārdošanas jomā, kurā lielu lomu panākumu gūšanā spēlē izcils klientu serviss un spēja veidot stingru un efektīvu saikni ar patērētājiem. 
 
Tāpēc ikviens uzņēmums, kurš nesen uzsācis nodarboties ar pārdošanu, vai kuriem nepieciešamas pārdošanas iemaņu uzlabošana, aicināts apmeklēt intensīvo pārdošanas semināru "PĀRDOŠANAS MEISTARĪBAS SKOLA", kas sniegs iespēju uzlabot komunikāciju gan ar esošajiem, gan ar potenciālajiem klientiem, apgūt savas pārdošanas prasmes, kā arī parūpēties par to, lai nostiprinātu savas pozīcijas tirgū un veicinātu veiksmīgu un peļņu nesošu biznesa vadību. 

Semināra ietvaros ikvienam būs iespēja uzzināt vairāk par veiksmīga pārdevēja īpašībām, klienta pazīmēm un personības tipiem, kā arī uzlabot savas prezentācijas prasmes.

Apmācību iespējas:
 
E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieku vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

 

Katram semināra apmeklētājam – reklāmas un publicitātes iespēja interneta medijos apmācību maksas apmērā – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv
Apmācību lektore – Sandra Zeltiņa – biznesa konsultante ar 20 gadu pieredzi, pārdošanas veicināšanas eksperte, lektore, ekonomikas zinātņu maģistre. No 1994. gada nodarbojas ar uzņēmējdarbību, ir Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu koordinatore Latvijā, starptautisku projektu dalībniece un mācību līdzekļu līdzautore. Ir 20 gadu pieredze kā lektorei par uzņēmējdarbības tēmām, tai skaitā mārketingu, finansēm, projektu vadību un grāmatvedību. Daudzu gadu lektora pieredze lielākajos Latvijas mācību centros – NVA, finanšu institūcijā Altum, mācību centrā Dialogs. Četru mācību grāmatu līdzautore Zvaigzne ABC "Naudas pasaule".
"Jauno komersantu skola" sadarbībā ar “Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas. Izglītības centrs strādā tikai ar zinošākajiem un pieredzējušākajiem nozares ekspertiem. Mūsu pasniedzēji ir augsti kvalificēti speciālisti ar doktora, zinātņu kandidāta vai maģistra zinātnisko grādu un lielu praktiskā darba pieredzi, tādējādi dodot iespēju semināru apmeklētājiem iegūt profesionālu redzējumu un praktiskus piemērus, kas noderēs gan darbā, gan sadzīvē.ĪSS SATURA IZKLĀSTS:

 
1. Veiksmīga pārdevēja īpašības.
 
Kāds ir labs pārdevējs? 
Izcila pārdevēja īpašības. 
Padomi veiksmīgai pārdošanas un mārketinga sadarbībai.

 
2. Potenciālā klienta pazīmes:
 
1.1. Ārējais izskats – fiziognomika. 

Klienta rakstura īpašības viņa sejā. Noteiktas klienta personīgās pazīmes.

1.2. Personības tipi – atpazīšana un sadarbības veidošana.

Temperamenta tipi un to ietekme uz personību.
 
3. Prezentācijas prasmes – pamats veiksmīgam darījumam. 

Kā pārliecinoši un efektīvi prezentēt uzņēmumu un iegūt pārliecību par sevi. 
Apmācību noslēgumā katram dalībniekam tiek izsniegta īpaša "Jauno komersantu skola" apliecība. 


"Jauno komersantu skola" sadarbībā ar biznesa izglītības centru "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: [email protected]

Lai pieteiktos korporatīvajam semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts