Stresa vadīšanas treniņš – meistarklase 

STRESS UN IZDEGŠANAS SINDROMS – KĀ AR TO CĪNĪTIES UN UZVARĒT?

 

Mūsdienās ikvienā profesijā nākas sastapties ar izdegšanas sindroma priekšnoteikumiem, ko veicina atbildīgs darbs, lielas prasības, pārāk liela darba slodze, mazs sociālais atbalsts vai neatbilstošs materiālais un garīgais atalgojums. 

Izvairīties no stresa nav iespējams, taču svarīgi ir prast saglabāt mieru pat vissarežģītākajās situācijās, neaizēnojot konstruktīvo domāšanu ar ekspresīvām emocijām. Nav neatrisināmu problēmu, ir tikai jāatrod pareizā pieeja to izskaušanai. Lai novērstu speciālistu izdegšanu un iemācītu saudzēt savus resursus kvalitatīvam darba rezultātam, ikvienam būs iespēja apmeklēt stresa vadīšanas treniņu – meistarklasi “Stress un izdegšanas sindroms – kā ar to cīnīties un uzvarēt?”

Semināra ietvaros ikvienam būs iespēja uzzināt, kā cīnīties ar stresu un izdegšanas sindromu, kā arī gūt praktiskus padomus harmoniskai un mierīgai dzīvei.

Apmācību iespējas:
 
E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieku vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.
 

"Rīgas Psiholoģijas skola” dibināta, lai uzņēmuma pārstāvjiem sniegtu iespēju apgūt zināšanas, kā biznesa attīstīšanā veiksmīgāk pielietot ar psiholoģiju saistītās iespējas. “Rīgas Psiholoģijas skolas” rīkotajos semināros tiek sniegti profesionāļu padomi par tādām tēmām, kā darbinieku motivācija, biznesa komunikācijas prasmes un citām tēmām. Semināru mērķauditorija ir kompāniju vadītāji un uzņēmumu personāla daļas speciālisti, tomēr tiem var pieteikties jebkurš interesents.


Semināra lektore:
Mg.psyhol. un Mg.publ.relat. Anita Rošāne ir profesionāla pasniedzēja, kura katru tikšanos ar auditoriju padara par neaizmirstamu emociju un zināšanu apmaiņu. Pēc katras lekcijas klausītāji iegūst kādu sev vērtīgu atziņu, jūtas iedvesmoti, bagātināti un pacilāti – gatavi jauniem izaicinājumiem! Pasniedzēja ir organizāciju psiholoģe, kura papildina savu kvalifikāciju profesiju jeb amatu psiholoģijā, kā arī ieguvusi otro izglītību sabiedriskajās attiecībās. Vada nevalstisko organizāciju. Televīzijas “STV Pirmā!” šova “Labojam ģimeni” vadītāja. Pēdējo desmit gadu laikā sekmīgi novadījusi aptuveni 1500 pasākumu. Sadarbības partneri: NVO alianse, NORDEA biznesa skola, Nodarbinātības Valsts aģentūra, Valsts reģionālās attīstības ministrija, Valkas, Aizkraukles un Ķeguma novada pašvaldības, SIA GMG grupa u.c. Mācību mērķis: Paaugstināt darbinieku pašefektivitāti, sniegt zināšanas un attīstīt iemaņas stresa profilaksei 
 
Mācību saturs: 
 
1. Darbinieku profesionālais stress. 3 testi stresa līmeņa un „Profesionālās izdegšanas” pakāpes noteikšanai
2. Stresa veidi un stresa līmeņi 
3. Stresa izpausmes un sekas
4. Stresa vadīšanas iespējas - stresa kognitīvo, emocionālo un fizisko cēloņu analīze un novēršanas iespējas 
5. Paškontroles shēma. Pozitīvas domāšanas psihotehnika
6. Saskarsme kā stresa iemesls. Efektīvas saskarsmes priekšnoteikumi. Psiholoģiskās pozīcijas saskarsmē. Konfliktu risināšanas algoritms
7. Organisma adaptācijas spēju attīstīšanas iespējas
8. Veselīga uztura un dzīvesveida pamatprincipu ievērošana – efektīgs pretstresa un darba spēju palielināšanas līdzeklis.
9. Veselīga dzīvesveida kritēriji
10. Cilvēka organisma atjaunošanās iespējas
11. Kā sabalansēt uzturu – uzņemt cilvēkam nepieciešamās 28 aminoskābes, 15 minerālvielas, 12 vitamīnus, omega 3-6-9 taukskābes, hlorofilu,  ogļhidrātus un šķiedrvielas
12. Kā nodrošināt skābju – sārmu līdzsvaru organismā
13. Īstermiņa un ilgtermiņa relaksācijas paņēmieni
 


Semināra noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Rīgas Psiholoģijas skola" apliecība. Kontaktinformācija:
"Rīgas Psiholoģijas skola"
Tālrunis 28487618
E-pasts info@seminari.lv

Lai pieteiktos korporatīvajām apmācībām "STRESS UN IZDEGŠANAS SINDROMS – KĀ AR TO CĪNĪTIES UN UZVARĒT?", lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts