Vienas dienas intensīvās apmācības

"Pats svarīgākais, kas jāzina, ja vēlies kļūt par veiksmīgu uzņēmēju un neapdedzināties jau pirmajā darījumā"

Pamatlietas un uzņēmējdarbības nianses no biznesa lietpratējiem ar vairāku desmitu gadu pieredzi. 

 

Apzīmējums “veiksmīgi uzņēmējs” ir diezgan bieži sastopams. Faktiski vārds "veiksme" ir attiecināms uz biznesu, bet lielais vairums biznesa cilvēku, kuri ir guvuši panākumus, ir sasnieguši virsotni, tikai pateicoties sev, daži pateicoties smagajam darbam, daži pateicoties lieliskajai idejai, kas darbojas gandrīz pati par sevi.
 
Rūpējoties par uzņēmēju izglītošanu, "Jauno komersantu skola" aicina visus piedalīties intensīvajās vienas dienas apmācībās "Pats svarīgākais, kas jāzina, ja vēlies kļūt par veiksmīgu uzņēmēju un neapdedzināties jau pirmajā darījumā". Apmācībām pieejams līdzfinansējums.

Apmācību mērķis ir vairot esošajos un topošajos uzņēmējos motivāciju savas uzņēmējdarbības paplašināšanai, veidojot savu redzējumu par nākotni, mudināt savu ideju realizācijai, kā arī sniegt zināšanas par visu, kas saistās ar biznesu, tā attīstīšanu un peļņas gūšanu.

 


Apmācību norises laiks: 18. februārī no plkst. 14.00–18.00


Apmācību iespējas:


E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59 + PVN.

Semināra organizators: "Jauno komersantu skola" Cenā iekļauti apmācību materiāli.

Par dalību apmācībās tiek izsniegta  "Jauno komersantu skola" apliecība elektroniskā (PDF) formātā.
 
 

MĀCIES KOPĀ AR DRAUGIEM VAI KOLĒĢIEM TIEŠSAISTĒ – līdz pat 3 apmācību dalībniekiem par 1 cenu. KOPĀ MĀCĪTIES IZDEVĪGĀK! Ja esat vairāk nekā 3, tad piemaksa par katru nākamo e-apmācību dalībnieku – Tavu draugu vai kolēģi – tikai 20%, kā arī apliecības – visiem tiešsaistes apmācību dalībniekiem. 
 

"Jauno komersantu skola" sadarbībā ar “Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas. Izglītības centrs strādā tikai ar zinošākajiem un pieredzējušākajiem nozares ekspertiem. Mūsu pasniedzēji ir augsti kvalificēti speciālisti ar doktora, zinātņu kandidāta vai maģistra zinātnisko grādu un lielu praktiskā darba pieredzi, tādējādi dodot iespēju semināru apmeklētājiem iegūt profesionālu redzējumu un praktiskus piemērus, kas noderēs gan darbā, gan sadzīvē.


 

Apmācību lektore – Sandra Zeltiņa – biznesa konsultante ar 20 gadu pieredzi, pārdošanas veicināšanas eksperte, lektore, ekonomikas zinātņu maģistre. No 1994. gada nodarbojas ar uzņēmējdarbību, ir Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu koordinatore Latvijā, starptautisku projektu dalībniece un mācību līdzekļu līdzautore. Ir 20 gadu pieredze kā lektorei par uzņēmējdarbības tēmām, tai skaitā mārketingu, finansēm, projektu vadību un grāmatvedību. Daudzu gadu lektora pieredze lielākajos Latvijas mācību centros – NVA, finanšu institūcijā Altum, mācību centrā Dialogs. Četru mācību grāmatu līdzautore Zvaigzne ABC "Naudas pasaule". 


"Jauno komersantu skola" sadarbībā ar biznesa izglītības centru "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts