VESELĪBA UN SKAISTUMS 2022


Veselības nozare ir viena no tām nozarēm, kas pēdējos gados saskārusies ar vislielākajiem izaicinājumiem – Covid-19 pandēmija apliecinājusi, cik nozīmīga loma ir resursiem medicīnas nozarē, valsts finansiālajam atbalstam, valsts ilgtermiņa attīstībai un stratēģijai, lai saglabātu pieejamu veselības aprūpi un nodrošinātu  ekonomisko aktivitāti. Šo gadu laikā veselības nozare piedzīvojusi gan  ārkārtas situācijas, gan katastrofālus apstākļus, kā arī bijusi spiesta tikt galā ar izaicinājumiem, kas skar Covid-19 vakcināciju, aizsarglīdzekļu iepirkumus un mediķu spēku izsīkumu.

Vai Covid-19 vakcīna atvieglos situāciju? Kas sagaida farmācijas nozari? Kā tiksim galā ar mediķu trūkumu un vai pandēmija uz visiem laikiem mainījusi veselības nozares darbību? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem meklēs eksperti biznesa konferencē “VESELĪBA UN SKAISTUMS 2022”.
Tostarp konferencē tiks runāts par veselības nozares attīstību, medicīnas inovācijām, ražošanas perspektīvu, kā arī par ilgtermiņa stratēģiju Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai sabiedrības veselības pasargāšanas nolūkā.


🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences
Konferences galvenie jautājumi:

Konferencē būtiskākie jautājumi tiks vērsti uz veselības nozari, kas aizvadītājā gadā saskārusies ar vislielākajiem izaicinājumiem – Covid-19 pandēmija apliecinājusi, cik nozīmīga loma ir resursiem medicīnas nozarē, valsts finansiālajam atbalstam, valsts ilgtermiņa attīstībai un stratēģijai, lai saglabātu pieejamu veselības aprūpi un nodrošinātu ekonomisko aktivitāti.

Konferencē tiks runāts par veselības nozares attīstību, medicīnas inovācijām, ražošanas perspektīvu, kā arī par ilgtermiņa stratēģiju Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai sabiedrības veselības pasargāšanas nolūkā.Norises laiks: 19. maijā no plkst. 12.00–16.00
Norises veids: TIEŠSAISTE
Moderators – Egīls Zariņš.


KONFERENCES PROGRAMMA:


Biznesa konferences referenti un programma šobrīd atrodas saskaņošanas procesā.


🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences


🔰 DALĪBAS MAKSA:
 
  • Dalībnieka karte 1 personai – 99 EUR
 
  • Dalībnieka VIP karte 1 personai – 199 EUR
- Papildus publicitāte biznesa konferences laikā un tās atspoguļojumā medijos.

 
🍒Speciālās cenas piedāvājums uzņēmumiem, piesakot vairāk nekā 10 dalībniekus! Lai to saņemtu, lūdzam sazināties ar konferences organizatoriem.

👉Lai reģistrētos konferencei, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.


Biznesa konferences
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: 20355559

Lai reģistrētos biznesa konferencei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits