Darba slodze un profesionālās izdegšanas sindroma
riski un profilakses pasākumi

 
Arvien biežāk mums nākas saskarties ar jēdzienu par profesionālo izdegšanu, kas nozīmē, ka darbinieks arvien biežāk sāk domāt par darba pamešanu. Profesionālo izdegšanu visbiežāk raksturo trīs galvenie simptomi, tai skaitā darbiniekos novērojams motivācijas trūkums, prieka trūkums savā darbā, ticības trūkums spējai izpildīt uzdevumus, kā rezultātā rodas grūtības pat ar visvienkāršāko uzdevumu izpildi. Visbiežāk pie profesionālās izdegšanas noved pārāk liela darba slodze, taču faktori var būt vairāki. Ja izdegšanu nekontrolē, tā var izpausties kā fiziska, garīga un emocionāla slimība, un tai var būt diezgan postoša ietekme.

Lai uzzinātu, kā tikt galā ar izdegšanu un neriskētu ar darba efektivitātes zudumu, kā arī savu veselību, tiek rīkots aktuāls seminārs “Darba slodze un profesionālās izdegšanas sindroma riski un profilakses pasākumi”, kas palīdzēs ne tikai atpazīt profesionālās izdegšanas riskus un simptomus, bet arī uzzināt, kā veiksmīgi pārvaldīt stresu.

Semināra ietvaros tiks apskatīti aktuāli jautājumi par profesionālo izdegšanu, to izraisītājiem un izpausmes veidiem. Tāpat apskatīsim kā atpazīt izdegšanu sevī un citos. Tiks aplūkota arī profesionālā izdegšana un darba slodzes līdzsvara nozīme. Tiks runāts arī par bioloģisko ritmu, rezistenci un izdegšanu, kā arī apskatītas idejas par psihorelaksācijas tehnikām.


 

Semināra norises laiks: 14. februārī, plkst. 12:00 - 14:30

 
E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā.
DALĪBAS MAKSA – tikai EUR 79 + PVN / *Latvijas Grāmatvedības kluba biedriem - PAR BRĪVU!

 

 Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/

 

Apmācību vadītāja – Mg.psyhol. un Mg.publ.relat. Anita Rošāne – personāla vadītāju kluba (PVK) vadītāja, eksperte, kura katru tikšanos ar auditoriju padara par neaizmirstamu emociju un zināšanu apmaiņu. Pēc katrām apmācībām klausītāji iegūst kādu sev vērtīgu atziņu, jūtas iedvesmoti, bagātināti un pacilāti – gatavi jauniem izaicinājumiem! Pasniedzēja ir organizāciju psiholoģe, kura papildina savu kvalifikāciju profesiju jeb amatu psiholoģijā, kā arī ieguvusi otro izglītību sabiedriskajās attiecībās. Vada nevalstisko organizāciju. Pēdējo desmit gadu laikā sekmīgi novadījusi aptuveni 1500 pasākumu.  
 SEMINĀRA PROGRAMMĀ:

1. Kas ir profesionālās izdegšanas izraisītāji un kādas ir izpausmes? Kā to atpazīt sevī un
citos?
2. Profesionālā izdegšana un darba slodzes līdzsvara nozīme.
3. Organisma nolietošanās un kādi ir mani individuālie kritiskie punkti, kas var izraisīt
izdegšanu.
4. Bioloģiskais ritms, rezistence un izdegšana – izzināšana, saistība.
5. Idejas par psihorelaksācijas tehnikām – ko es daru un ko varu darī citādāk?

Lai pieteiktos apmācībām, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits
Esmu Personāla vadītāju kluba biedrs